Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

kubinda
kubinda
Vloženo 11. 4. 2021
Líbí se mi

Práce, jako koníček a radost :)

kubinda
kubinda
Vloženo 11. 4. 2021
Líbí se mi
Práce, jako koníček a radost :)

Práce, jako koníček a radost :)

Milé dámy,

ráda bych se s vámi podělila o svou celkem novou zkušenost.

Věřím, že spousta z vás to zná, že na vás na facebooku stále vyskakují různé nabídky práce se zaručeným výdělkem, ale vždy pro více informací je nutné uhánět autorku nabídky do zprávy. Já tohle moc nemusím a ve  většině případů to projedu bez povšimnutí dál.

Co si budem, ale povídat, kdo z nás netouží po nějaké té korunce do domácího rozpočtu navíc??

Já teda rozhodně, ano.

Další věcí, kterou úplně nemusím, je přidávání do facebookových skupinek. Každopádně se ukázalo, že se toto pro mne stalo přínosnou záležitostí.

Moje teta mne přidala do skupinky, kde se dozvíte spoustu informací a hlavně zkušeností od zákaznic o kosmetice Faberlic. Ano, ano takových skupinek je na internetu stovky, ale mne zaujali dvě věci. 1. Věcí bylo to, že jsem vlastně tuto kosmetiku vůbec neznala a já, jako milovnice kosmetických produktů jsem si o tom hned šla něco zjistit. No a zjištění, že se jedná například o kyslíkovou kosmetiku, kdy kyslík využívají hlavně v plastické chirurgii díky své schopnosti dostat se až do nejhlubší vrstvy kůže, bylo pro mne docela podstatné a zajímavé.

2.Věcí, co mne zaujala bylo určitě prolistování katalogu a jejich ceny. Ano, na jednu stranu jsem byla pesimistická při pohledu na tak nízké ceny, ale zas na druhou stranu, proč to nevyzkoušet, ceny super, no a maximálně si to víckrát už neobjednám

Tímto způsobem jsem udělala pár objednávek přes tetu, která byla zaregistrovaná. Nakonec jsem si, ale uvědomila, že mám určitě v plánu objednávat dál a pravidelně, protože, co si budeme povídat, ale produkty na úklid, mytí se, zdravé dobrůtky, oblečení a nějaká ta skrášlovadla používáme všichni a pořád. Tak proč si je nepořídít za hezkou cenu a v mnoha případech levněji než z drogerie a v případě registrace, která vlastně slouží,jako taková slevová kartička za ještě nižší ceny.

Mne na začátku registraci nikdo nenabídl a teď mě to trošku mrzí, protože jsem přeci jen mohla dost korunek ušetřit a je to i pohodlné v klidu si doma, vše vybrat a nechat přivést až k domovním dveřím.

Tím bych jen chtěla říct, že v případě Faberlicu nemusíte mít z registrace obavy,nejste nuceni k žádným pravidelným povinným nákupům. Objednáváte, když se vám chce. Je to prostě,jako třeba zákaznická karta do Tesca. Získáte velké slevy, dárečky a případně pokud budete chtít i příjemný přivýdělek

Pokud by vás zajímalo něco více.

Mrkněte na stránky faberlic.com

Pro registraci můžete zadat číslo konzultanta 722 904 395 (Není to nutností, ale když ho nezadáte může se stát,jeliož je firma mezinárodní,že vám bude přidělený zahraniční konzultant a to je docela problém, v případě, že ze začátku potřebujete s něčím pomoci, nebo poradit,jak postupovat.)

Pokud vás něco ještě zajímá napište mi a já vás ráda ovšem informuji.

Navštivte můj instagram,kde se dozvíte také něco málo o této kosmetice a mé exhibici, do které jsem se já stydlín pustila Když vás něco baví

https://www.instagram.com/petulekubaskova/?hl=cs

Pokud se zaregistrujete a máte v plánu si tak i přivydělávat, nebo jen nechcete přijít o možnost zajímavých dárků,či zvýhodněných sad, tak mne určitě kontaktujte ať vám s tím mohu poradit

S.Petulinecka@seznam.cz

Mějte se krásně Peťule

                                              

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 11. 4. 2021

Ať se Vám v podnikání daří

Odpovědět
kubinda
kubinda 12. 4. 2021

Děkuji

hudlenka
hudlenka 11. 4. 2021

Mělo by to tak být, práce nás musí bavit

Odpovědět
kubinda
kubinda 12. 4. 2021

Přesně tak

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 287
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.