Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 31. 5. 2017
Líbí se mi

Pozitivita ve slunci ukrytá

LenyaS
LenyaS
Vloženo 31. 5. 2017
Líbí se mi
Pozitivita ve slunci ukrytá

Pozitivita ve slunci ukrytá

Už jste dnes nastavili svou tvář slunci? Ne, tak do toho! Nastavení Vaší tváře slunci, sledování jeho západu, kochání se mraky na velkém kusu nebe, sledování hvězd… To vše jsou činnosti, při kterých se v těle tvoří látky, které v nás probouzí naději, klid a chuť a doshánout našich snů. Není to krásné?

 

Léto jako startovní motor

To jsou výsledky věděckých experimentů a testů. Tak proč je nevyužít v náš vlastní prospěch? Proč nevyužít čehokoliv, co nám pomůže udržet si motivaci jít dál? Využijte všeho, co se nabízí. Blíží se léto a tak budou dlouhé dny plné slunce a světla. I kdybyste je trávili v práci od rána do večera, najděte si těch pár minut, kdy se necháte hýčkat paprsky slunce a nebo se budete jen tak chvíli dívat do nebe. Užijte si ten pocit, který Vás zaplaví. Já mu říkám:

„Můžu všechno, hranice neexistují!“

 

Cokoliv pro Vaši motivaci

Udělejte cokoliv, co Vás udrží na cestě. Sledujte směrovky a vyhoďte blinkr ze stávajícího života, který se Vám nelíbí. Jak jednou chytíte ten rytmus splněných snů a vlastního úspěchu, nebudete chtít přestat. Jak to, ptáte se? Jednoduše proto, že sny nikdy nekončí. Na konci jednoho, je mnoho dalších. Jak se Vám otevírají nové obzory, Vaše osobnost roste a jste čím dál víc plní energie a sil, tak nacházíte nové a nové věci, po kterých zatoužíte. A jak jednou dosáhnete jednoho splněného přání, chcete další a další a víc a víc.
A tak to má být. Práce na Vašich snech nikdy nekončí. A co je na tom nejlepší? Není to práce!  Když děláte, co milujete, nemůže absolutně být řeč o tom, že by to pro Vás bylo namáhavé. Jestli si to prozatím nedokážete představit, tak možná jen ještě nevíte, kudy mají vést Vaše další kroky. To nevadí. Pomůže Vám můj e-book zdarma Jen správný Cíl je Start. 

 

Jen jeden krok a jste jinde

Nejtěžší krok je ten první. Ale je to JEN JEDEN KROK! Využívejte cokoliv, co by Vám mohlo pomoci. Nebádejte nad tím, prostě to zkuste a uvidíte. Ono se něco najde. Ono se totiž vždycky najde něco, po čem se budete chtít začít hned usmívat a chtít se do všeho hned pustit. Nečekejte až na dno, které Vás pak už donutí začít něco dělat (však si vzpomeňte na můj poslední článek). Buďte napřed právě o ten jeden krok, který uděláte hned. Sami budete naprosto zírat, co způsobí jedno jediné Vaše rozhodnutí! A to:

„Jdu do toho!“

 

Opravdu není potřeba mnoho. Rozhodnout se a uvědomit si, že MŮŽETE, je to jediné, co budete potřebovat. Zbytek přijde sám. A jestli si potřebujete dodat odvahy, tak prostě nastavte svou tvář slunci a uvědomte si:

„Žádné hranice neexistují! Pro Vás, pro nikoho!“

 

Vaše Lenka

P. S. – Mám pro Vás knihu bez hranic. Jmenuje se Od úspěchu jste jen myšlenku daleko. Tak co? Máte odvahu pustit se do životní změny?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 1. 6. 2017

sluníčko je fajn a určitě přináší pozitivní myšlenky...a úsměvy a lásku a ....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 375
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.