Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Kateřina
Vloženo 15. 5. 2020
Líbí se mi

Povaha podle květiny

avatar
Kateřina Kateřina
Vloženo 15. 5. 2020
Líbí se mi
Povaha podle květiny

Povaha podle květiny

Růže

Romantická, zasněná a vášnivá. Tak by se dala charakterizovat růže. Lidé, kterým se tato květina líbí, mohou mít hluboké a smyslné vztahy. Vždy se snažíte vyniknout nad ostatní, být lepší než všichni okolo. Možná jste maličko staromódní, ale ctíte tradice, které pro vás mají smysl. Chcete dokonalost, kterou v životě neustále hledáte.

Karafiát

Lidé obdivující karafiáty pevně stojí nohama na zemi, jste lidé, kterým je možno důvěřovat. Můžete se jim se vším svěřit, protože je jisté, že se to od vás nikdy nikdo nedozví, respektujete tajemství a soukromí. Jste věrní lidé, ostatní vás respektují. Povahově můžete být někdy maličko vyhranění, máte smysl pro styl. Ostatní si za vámi chodí pro radu, umíte poradit, nemáte moc rádi změny, máte rádi jednoduchost a klasiku.

Orchidej

Krásná, možná trošku exotická, taková je orchidej. Vypadá možná maličko tajemně a taková může být i vaše povaha. Jste elegantní, sofistikovaní a ke štěstí vám stačí jen malý okruh přátel, kterým věříte. Jste čestní, lhaní vás nijak nebere. Fungujete na zážitky, snažíte se poznávat svět a okolí, rádi cestujete. Hodně pečujete o svůj vzhled, je pro vás prioritou.

Sedmikráska

Lidé, kteří mají v oblibě tuto květinu, mají dobrodružnou povahu, milují přírodu a všechny venkovní aktivity, které se zde dají podnikat. Jste lidé veselí, optimističtí, hledající na všem to pozitivní a dobré. Máte rádi legraci, vtip, humor a umíte své okolí rozesmát a pobavit, takže jste pro okolí ceněnými přáteli. Přátelství si vážíte, jste věrní a nezrazujete své přátele.

Lilie

Lidé s oblibou v lilii jsou soucitní a důstojní, mají rádi své přátelé, jsou hraví a empatičtí. Máte rádi svůj život, vážíte si všeho okolo, berete vážně úspěchy i vztahy, které navazujete. Ostatními lidmi jste respektováni, nejčastěji pracují právě v sociálních službách, což je i pro jejich empatii vhodné povolání.

Slunečnice

Slunečnice milují slunce a otáčejí se za ním, podobně jsou na tom i lidé, kteří mají v oblibě tuto květinu. Jsou veselí, přístupní všemu, šťastní, mají spoustu energie, jsou to optimisté, kteří hledají na všem pozitivní věci, snaží se vidět i v každém v okolí to dobré. Snadno navazují přátelství.

 

Pampeliška

Máte rádi zaběhnutý řád, trvá vám dlouho, než někomu věříte, jste tak uzavření, že je to s vámi někdy těžké. Květomluva: V lásce jsi jako dítě, nerozumná/ý

 

Tulipán

Pod slupkou chlubivosti a pýchy ukrýváte svou citlivost. Ve společnosti sršíte šarmem, doma jste opak. 

Fialka  

Chybí vám ctižádost. Toužíte po svém místě na slunci, takovém, kde jsou ušlechtilí lidé i skutky. Jste naivní, ale krásní. 

Petrklíč

Jste obratní, šarmantní a přitažliví. Víte, kdy načasovat to, co chcete. V lásce máte štěstí i přes svou vybíravost a nestálost. 

 

Šeřík

Máte omamnou radost ze života. Potřebujete stále zážitky, získáte, po čem toužíte, vaše náklonnost bývá pomíjivá. Květomluva: Skutečně mě miluješ?

Pivoňka

Přijímáte a dáváte se smyslem pro spravedlnost. Jste milí, pozorní, společensky založení, v lásce úspěšní.

 

Našli jste se? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 16. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 15. 5. 2020

Kytičky se mi líbí všechny, ale nejraději mám asi hyacint, pro jeho vůni a také, že je pro mne symbolem jara.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 15. 5. 2020

Já jsem asi nejvíce Pivoňka a tak trochu lilie

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 265
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.