Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 29. 12. 2018
Líbí se mi

Poslední letošní SOBOTNÍ POHODA

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 29. 12. 2018
Líbí se mi
Poslední letošní SOBOTNÍ POHODA

Poslední letošní SOBOTNÍ POHODA

Poslední letošní sobotní pohoda. Popřeju vám s malým předstihem všechno krásné do nového roku a jen takovým lehkým náhledem do kartiček mohu říct, že ten přechod starého roku do nového je ve znamení něčeho objasněného a spojeného s odvahou. Podoba toho může být různá, přijde informace, která bude důležitá, přijde uvědomění, které je důležité, přijde jakýkoliv impuls, který dodá odvahy nejen se těšit na příští rok, ale možná i něco risknout. I kdyby to bylo cosi, co nás postaví na dosud neznámou křižovatku, protože tam někde daleko vpředu, je tušený úspěch.

Je to velmi zvláštní situace, nad níž by se dalo spekulovat dlouho, líhne se nám tady v této době něco, co je ještě zahalené, nejasné, nebo jen vykukující, a co bude vyžadovat kousek odvahy a skok přes nějaký problém.  Který tušíte, nebo který chcete nechat za sebou. Osoby na těch kartách mají zavřené oči, nebo zakryté, takže to je něco spojené s vírou, s uvolněním, s důvěrou v sebe a osud jako takový. Můžete víc než kdy jindy přicházet k nápadům, vizím, co se svým životem dál. Až intuitivním vizím, nebo takovým, které jsou logické a naplní vás nadšením „no, že mě to nenapadlo dřív“. No, nenapadlo, protože to potřebovalo trošku čas a události, aby se pohnuly i venku.

Je tu pravý čas přemýšlet nad životními křižovatkami. A nespěchat u toho. Zavřít oči a nechat k sobě odpovědi přijít.

Komorní konec roku, žádné velké oslavy a rámusení, spíš tiché přivření očí, přitakání životu a nové cestě, jež je před vámi. Věřte tomu, že když si v těchto dnech do života nastolíte témata spojená se vším, co chcete v budoucnosti rozvíjet, s domovem, rodinou, dětmi, mateřstvím, péčí nebo zázemím, výživou, prací, která živí – tak k vám může přijít zázrak – naprosto úžasný nápad nebo výsledek zvenčí, který vás postaví na nové, lepší, koleje.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tvořilka97
Tvořilka97 30. 12. 2018

Přesně tak Všechno nejlepší do nového roku

Odpovědět
lemur
lemur 30. 12. 2018

Užijme si jí! Pěkný nový rok.

Odpovědět
janinkad
janinkad 29. 12. 2018

krásný nový rok

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 29. 12. 2018

Jaké si to uděláme, takové to budeme mít... krásný nový rok 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 736
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.