Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 9. 10. 2020
Líbí se mi

Poselství Hvězdných karet: PŘED VÍKENDEM: Poslední kapka…

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 9. 10. 2020
Líbí se mi
Poselství Hvězdných karet: PŘED VÍKENDEM: Poslední kapka…

Poselství Hvězdných karet: PŘED VÍKENDEM: Poslední kapka…

Spirituálně materiální konflikt: „Tradičně se tato vibrace symbolicky vyjadřovala v tarotu jako Luna, pečující o naši planetu, nádoby světla i temnoty, jež sytí hladového vlka i psa, kteří sedí pod ní a požírají krůpěje krve, kanoucí z její smutné tváře, s citlivým rakem, jenž se plazí, aby se usadil pod nimi. Příšerný obraz obtížného čísla“.

 

To je popis karty z Hvězdných karet a jedná se o energii války, Marsu, čas neústupnosti a nutnosti dokončit těžký úkol, nebo ho začít. Měli bychom být mimořádně opatrní na to, komu důvěřujeme, do čeho se pouštíme a zkoumali všechny aspekty svého života. Zpomalit a nikam nespěchat. Odpustit nepřátelům, což tady může znamenat třeba to, že se nemáme užírat pocity zloby nebo i sebe viny, i my sami si umíme být nepřáteli. Co nás dere a vytáčí – to prostě opustit. Na chvíli.

Ona ta karta je o vytrvalosti, cesta, kterou jdeme, je cesta k úspěchu, jen je v tuhle chvíli trnitá: Přítomno tu je zklamání, neochota jít dál za takových podmínek, které tu jsou, ale také přemítání o tom, jestli by nebylo vhodné sebrat si svých pět švestek a neodejít jinam/do jiných situací. Mohou eskalovat vztahové problémy, pracovní, ten poslední pohár převržen a už není kde brát.  Máme sklonit hlavu a najít v tom všem moudrost, cenné poselství pro naši duši, pro nás samotné, i ta shovívavost je taková spíše k sobě než k druhým – když námi bude neustále někdo viklat, tak nebudeme k ničemu ani pro sebe, natož pak pro druhé. Proti sobě tu stojí všechny tyto pocity neúspěchu a špatné cesty, ale také křižovatka, na které tu správnou cestu vidíme. Jen je třeba se zastavit a zbavit se všeho, co nám zabraňuje tomu dělat ty správné kroky.

Jestli to budou konkrétní kroky – konečně! Nebo jen vypláčete slzy a ulevíte dlouhodobému přetlaku a přemáhání se, kdoví….

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 10. 10. 2020

Odpovědět
kosanka
kosanka 10. 10. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 10. 10. 2020

Prima.

Odpovědět
JanouskovaB27
JanouskovaB27 9. 10. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 9. 10. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 019
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.