Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Marky Volf
Vloženo 4. 8. 2019
Líbí se mi

Pokud chcete pomoci, vždy se najde způsob!

avatar
Marky Volf
Vloženo 4. 8. 2019
Líbí se mi
Pokud chcete pomoci, vždy se najde způsob!

Pokud chcete pomoci, vždy se najde způsob!

Mnoho z nás má potřebu pomoci lidem, které postihla nemocem a nemají peníze na léčbu. Většina z nás tak bohužel není schopna učinit z důvodu nedostatku finančních prostředků. Nicméně, pomoc nemusí být striktně peněžní. Naopak, existuje mnoho dalších způsobů, jak můžete dělat dobrý čin.

 

Zde je příběh jedné malé holčičky. Jmenuje se STELLA a je jí 8 let. Když Stelle bylo něco přes šest let, vyskytl se u ní zdravotní problém, kvůli kterému musela podstoupit spoustu vyšetření a v nemocničních chodbách se setkala i malými onkoacienty bez vlásku. Stella sama měla dlouhé vlasy až pod zadeček. Svým dětským rozumem uvažovala, jak by se s dětmi o vlasy mohla poděli.

Jeden den mi zavolala její maminka, zda bych jim nepomohla uskutečnit tento malý/velký sen. (Měla jsem čerstvě po léčbě, a tudíž jsem věděla jak vlasy a celkově estetický vzhled je pro nemocného důležitý.) Zkontaktovali jsme nadace, které vyrábí paruky zdarma pro onko-pacienty.

Stella své vlasy darovala a její čin ve mně do dnes probouzí něhu, dojetí a velký respekt k tomuto gestu.

 

Pokud opravdu chcete komukoliv pomoci, vždy se najde způsob!

 


I v Čechách existuje několik organizací, které přijímají darované vlasy a vyrábí z nich paruky. Jedním z nich kadeřnický salon Dlouhovláska, který se zapojil do našeho projektu: cílem je ukázat důležitost estetického vzhledu pacientek při léčbě. Pokud se žena cítí lépe i samotnou terapii zvládá snáz. Dlouhovlásky nám zapůjčí paruky na focení onko-pacietek, které proběhne v září na Pragovce. Fotit bude skvělá fotografka – Ivana Dostálová.

 

„Dlouhovláska: prostřednictvím vlastního Nadačního fondu Dlouhovláska pomáhá výrobou a darováním paruk z pravých vlasů, které jsou pro obdarované vyráběny na míru z darovaných vlasů. Naším cílem je, aby dívky a ženy, které z jakéhokoli důvodu ztratily svoji pomyslnou "korunu krásy", už nemusely vlasové náhrady a paruky draze kupovat, ale abychom jim společnými silami pomohli k "novým vlasům". Takto Dlouhovláska pomohla dnes již dvěma stovkám dívek a žen. A jak se u nás říká - "když se chce, všechno jde". Tak, s chutí do toho, a jde se na to... Velice si v oblasti neziskových organizací vážíme několikaleté spolupráce s Nadačním fondem Šance onkoláčkům. Potřebným Dlouhovláska vždy paruky na míru vyráběla na vlastní náklady, z darovaných vlasů a zdarma.

Jsme salon, který i pomáhá. Více na webové stránce věnované pomáhání prostřednictvím vlasů: www.darovanivlasu.info

Na Facebookové stránce NF Šance onkoláčkům jsou pravidelně zveřejňováni dárci vlasů, kteří vlasy posílají na pomoc druhým, a na Facebooku salonu Dlouhovláska nebo na webové adrese www.darovanivlasu.info pak i výsledná pomoc.“

 

 

Doufám, že vás tento článek oslovil. Takže pokud se chystáte zajít si ke kadeřnici a zkrátit si na léto vlasy … tak proč je nedarovat na dobrou věc.

 

Nezapomeňte, že darováním vlasů, dáváte někomu jinému možnost vést normální život.

 Krásný den 

Marky 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět
avatar
lilian nikky 5. 8. 2019

Jmenuji se Lilian N. Je to velmi radostný den mého života, protože mi pomohl Dr.saguru, který mi pomohl získat mého bývalého manžela zpět kouzlem magie a lásky. Byl jsem ženatý 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel na mě opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na e-mail Dr.saguru na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem získat zpět své ex a pomáhají opravit vztah. a aby lidé byli šťastní ve svém vztahu. Vysvětlil jsem mu svou situaci a poté jsem hledal jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a tady teď slavím, protože můj manžel se změnil úplně navždy. Vždy chce být u mě a bez mého přítomnosti nemůže dělat nic jiného. Opravdu si užívám svého manželství, jaká velká oslava. Budu dál svědčit na internetu, protože Dr.saguru je opravdu opravdový kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, POKUD KONTAKTUJTE LÉKAŘE SAGURU NYNÍ EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com nebo +2349037545183 Je to jediná odpověď na váš problém a způsobí, že se ve svém vztahu cítíte šťastní. 1 LOVE SPELL 2 VYHRAJTE ZPĚT ZPĚT 3 OVOCE ŽENY 4 PROPAGACE SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 OBCHODNÍ OBCHOD 7 PRODÁVÁNÍ DOBRÉ ÚLOHY 8 SPOTŘEBA LOTTERY A PŘÍPADU KURTU.

Odpovědět
avatar
Marky Volf 12. 8. 2019

nechápu váš příspěvek... může čtenářům i mě vysvětlit, proč ho neustále vkládáte pod příspěvky? ... podivný způsob propagace

lemur
lemur 5. 8. 2019

Skvělé.

Odpovědět
avatar
Marky Volf 5. 8. 2019

děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 451
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.