Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pokud chceš být šťastná, hledej člověka, který miluje stejným způsobem jako ty

KamilaK
KamilaK
Vloženo 27. 7. 2019
Líbí se mi
Pokud chceš být šťastná, hledej člověka, který miluje stejným způsobem jako ty

Pokud chceš být šťastná, hledej člověka, který miluje stejným způsobem jako ty

Člověka, který mluví upřímně o tom, co cítí nebo co si myslí. Ať už je to na prvním rande nebo půlroku ve vztahu. Člověka, který se svých pocitů nebojí a neutíká před nimi, který se nestáhne zpátky ve chvíli, kdy věci začnou být vážnější, který má odvahu být zranitelný, ačkoli byl možná v minulosti zrazen a ublížen.

...Hledej člověka, který nechce hrát hry s tvým srdcem. Takového, který nebude předstírat jen proto, aby vypadal, že má hodně věcí na práci, že nemá tolik času, a působil tak „cennější“. Takového, který bude uvolněný a nebude ti tvrdit, že „na to jdete moc rychle“ nebo tě naopak nebude do ničeho přehnaně nutit.

Hledej člověka, který bude mít stejný zájem jako ty. Který ocení, že se staráš, že s ním chceš trávit čas, že s ním chceš podnikat věci společně nebo mu představit přátele. Člověka, u kterého nikdy nebudeš litovat, že jsi ho měla ráda, ačkoli to třeba na konci také nevyjde.

Člověka, který miluje stejným způsobem jako ty, protože nemá cenu být s někým, s kým si nepřipadáš dostatečná, jako že se musíš více snažit nebo dokonce změnit. Hledej člověka, se kterým si budeš připadat úplně sama sebou a to bez jakýchkoli negativních následků.

Neztrácej čas s tím, kdo do vztahu nedává vše, kdo se nesnaží. Neztrácej čas s nikým, kdo si neuvědomuje, jakou hodnotu máš. Neztrácej čas s nikým, kdo tě nedělá maximálně šťastnou a u vytržení.

Nenech se unést sladkými slovy, raději sladkými činy. A pamatuj, že žádná odpověď je taky odpověď.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 28. 7. 2019

Ano, a tak jsme se s manželem hledali, až jsme se našli.... Oba v pozdním věku, ale umíme si vážit jeden druhého, ocenit, co ten druhý /ale i já sama/ dělá, atd

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 28. 7. 2019

Ovace
Ovace 28. 7. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 28. 7. 2019

důležité

Odpovědět
lemur
lemur 28. 7. 2019

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 28. 7. 2019

KamilaK
KamilaK 27. 7. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
85 592
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.