Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 13. 10. 2020
Líbí se mi

Pojďme si psát dopisy, Česko!

Michaella
Michaella
Vloženo 13. 10. 2020
Líbí se mi
Pojďme si psát dopisy, Česko!

Pojďme si psát dopisy, Česko!

Co mě čeká? Koupit obálky, známky na dopis a počkat na kreativní sadu papírů a zdobítek z jednoho pěkného e-shopu, kde jsem nemohla některým věcem dneska odolat ????

O víkendu se chystám napsat dopis paní Jiřině, která se přihlásila do výzvy na mých stránkách onlinepokec.cz a je první zájemkyně o dopis. Mám radost a jsem moc ráda, že je to právě ona. Je moc hodná a velmi kreativní a pozitivní osůbka. Nemůžu se dočkat. Psaní mě baví.

Nevím, proč jsme se dokázali dobrovolně vzdát takové hezké věci, jako je psaní dopisů a vyměnili jsme to za psaní suchých smsek bez diakritiky. Ani pohledy se už neposílají, jaká škoda.

K Vánocům se pohlednice a dopisy hodí. Pojďme si je posílat navzájem

 

  • Oživme tuto tradici, která nás kdysi naplňovala radostí.
  • Čekat na dopis je kouzelné a číst ho ještě krásnější!
  • Pošle mi také někdo z Vás dopis nebo pohled? 
  • Co říkáte na slogan "POJĎME SI PSÁT DOPISY, ČESKO!" 

V dnešní době bez sportu, bez restaurací, bez hudby a kulturního vyžití potřebujeme nějakou osobní aktivitu a psychickou podporu. Takový je můj postřeh a nápad, který nikoho neurazí, spíše potěší. Pojďme si navzájem psát a povídat přes dopisy! A pojďme si povídat a mluvit i přes telefon. Když je stop osobním aktivitám z důvodu ochrany zdraví, je více možností, jak si povídat aspoň na dálku a bezpečně. 

♥️♥️♥️????♥️♥️♥️ Blogerka Michaella

 

(obrázek z pixabay)

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Michaella
Michaella 2. 11. 2020

Tři dopisy jsem odeslala a doručily se. Jeden na Slovensko, jeden do Korouhve a jeden kamarádovi v našem městě. Čekám, až přijdou dopisy mně, už jsou na cestě, těším se . Info: Pokud posíláte obyčejný dopis v ČR a dáte na něj známku A za 26 Kč, nezapomeňte vedle známky připsat D+1. Tak půjde dopis jeden den. Jinak to trvá 4 a více dní.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 21. 10. 2020

zajímavé, super nápad

Odpovědět
Michaella
Michaella 14. 10. 2020

Pokud se Vám tato výzva líbí, tak nic nebrání tomu dnes sednout a napsat někomu dopis a hlavně poslat ho Určitě se nás najde hodně, kdo pomůžou obnovit tuto tradici a dají přednost dopisu před emailem.

Odpovědět
Michaella
Michaella 14. 10. 2020

Mirka Vaľová - Dobrý den, moc děkuji. Můžete se zapojit přes můj facebook https://www.facebook.com/onlinepokec tam mám v jednom příspěvku na zdi možnost přihlásit se jako zájemce o dopis do 15. 10.

Odpovědět
avatar
Mirka Vaľová 14. 10. 2020

Mila Michaella, krasne clanky ma ocarili, chcem sa zapojit do psaci vyzvy, pisanie listov je magicke, osobnejsie.... Kde sa mozem zapojit,dakujem

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 431
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.