Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
GraceLove
Vloženo 17. 12. 2018
Líbí se mi

Podívej se pod další políčko adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti - jídlo a my

avatar
GraceLove
Vloženo 17. 12. 2018
Líbí se mi
Podívej se pod další políčko adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti - jídlo a my

Podívej se pod další políčko adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti - jídlo a my

Dnešní 17. prosinec nám odkrývá první okénko z tématu ZDRAVÍ, TĚLO a MYŠLENÍ, z adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti.
 
Jídlo, je jedna z věcí, která je na naší planetě zatížena mnohými přesvědčeními (ať už jeho nedostatku, nadbytku, zdravotních dopadů, jeho tvoření/vaření/pěstování/podávání...). Myšlenky ohledně jídla se předávají nejen v rodině, ale i z generací před námi. Přepis starých vzorů je ovšem na nás. Zeptejte se sami sebe: "Jsou má přesvědčení ohledně jídla pro mě prospěšná?" Odpovědí bude: "Ano/Ne". Pokud ANO, tak zůstaňte na té vlně. Pokud jste se dozvěděli, že NE, jděte hlouběji, a ptejte se, která vám nesvědčí - týká se to druhu jídla (zelenina, ovoce, maso, bílkoviny, sacharidy...)?, týká se to jeho produkce, týká se to přípravy...? Ptej se, a dozvíte se, jaké je přesvědčení o vašem jídle.
 
Změňte víru ohledně jídla. Komunikujte se svým tělem a zjistěte, co chce. Naslouchejte svým myšlenkám, protože to, co si o jídle myslíte vytváří vaše pocity radosti z vlastního těla, vychutnání si každého sousta, či vaše vlastní zdraví (unavuje mě určité jídlo, nebo mi dává energii?).
 
Jezte jídlo, které vašemu tělu dělá dobře ve svém pocitu lásky, radosti a naplnění. Nejezte jídlo v pocitu viny, hněvu, nespokojenosti nebo proto, abyste se "naplnili", získali lásku nebo podobné pocity, které momentálně necítíte.
 
Toto téma je teď ve vánočním období velmi aktuální. Tak pozorujte své myšlenky a říkejte si: " Jídlo, které jím mě oživuje, jím, když se cítím dobře a vždy to jídlo, které chce mé tělo. Cítím vděčnost za každé sousto, které mé tělo přeměňuje v energii, která mu dává to, co zrovna potřebuje."
 
S láskou k našemu zdraví
 
Radka Pastyříková

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hašlerka1 18. 12. 2018

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
84 191
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.