Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

nykolac
nykolac
Vloženo 19. 6. 2016
Líbí se mi

Počasí na objednávku a Parukářka plná park dětského smíchu

nykolac
nykolac
Vloženo 19. 6. 2016
Líbí se mi
Počasí na objednávku a Parukářka plná park dětského smíchu

Počasí na objednávku a Parukářka plná park dětského smíchu

Malí závodníci pyšně ukazují rodičům svoje čerstvě získané medaile a s úsměvem od ucha k uchu se chlubí, jak překonali celou překážkovou dráhu, která pro ně byla v sobotu 18. června připravena v parku na Parukářce. Nikdo nepůjde domů čistý – to je heslo překážkového závodu 91 bubbles race a přesně v tomto duchu se museli mladí, tak i ti starší vypořádat s trasou.

 

Nejmenší závodníci měli trať zhruba o třetinu zkrácenou, aby si ji užili naplno a byla pro ně tou správnou výzvou. I tak se museli poprat s plazením pod „ostnatým” drátem, slalomem nebo se svézt na klouzačce. S některými závodníky běželi jako podpora jejich rodiče, ale našli se i tací, kteří na trati bojovali bez pomoci. Nad všemi drželi ochrannou ruku naši dobrovolníci, takže se celý závod obešel bez slz nebo zranění.

 

Druhá vlna patřila velkým závodníkům. Trať se prodloužila zhruba o třetinu a narostl počet překážek. Děti se musely poprat s přelézáním různě vysokých překážek a pak dokázat, že se nebojí vlézt do tunelu. Všichni bojovali jako lvi a po právu si zasloužily medaili, kterou dostaly v cíli za své úsilí.

 

Po celou dobu závodu měly děti možnost nechat si pomalovat obličej od maskérských profesionálů a vyrazit tak na trať v „bojových barvách” podle jejich přání. Celý závod si užili i rodiče a všichni diváci, protože byla nádherná slunečná sobota a ta k výletu do parku přímo vybízela. Takže nebylo žádné překvapení, že se celkový počet závodníků téměř ztrojnásobil.

 

Pro všechny malé, ale i velké závodníky, kteří se závodu nemohli zúčastnit, máme dobrou zprávu. Mohou si to vynahradit už 3. září v Riegrových sadech na partnerském závodu 360° Challenge.

 

Závod 91 Bubbles RACE je součástí projektu 91 Bubbles, který byl představen již v roce 2014 ve Vysokých Tatrách. Jeho hlavní myšlenka je podpora kulturně společenského života a neformálního setkávání zajímavých lidí s programem pro celou rodinu. Právě na těchto setkáních se můžete nechat hýčkat a zapomenout na starosti všedního dne a mezitím si vaše děti mohou užít zábavu a vzrušení na závodě. Chceme vám nabídnout v hektickém světě ostrůvek relaxace a v dětech vzbudit touhu po pohybu a sportu.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
LucieZlín
LucieZlín 20. 6. 2016

Mám ráda takové rodiné akce

Odpovědět
Glady
Glady 20. 6. 2016

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 648
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.