Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

iva diy projekty
iva diy projekty
Vloženo 3. 6. 2018
Líbí se mi

Píšete nebo chcete psát blog? Mám pro vás tip na skvělou akci :)

iva diy projekty
iva diy projekty
Vloženo 3. 6. 2018
Líbí se mi
Píšete nebo chcete psát blog? Mám pro vás tip na skvělou akci :)

Píšete nebo chcete psát blog? Mám pro vás tip na skvělou akci :)

Možná blog píšete, možná o tom jen uvažujete. Já píšu blog přes tři roky a pořád mě baví. Musím se přiznat, že občas mám nutkání maličko přibrzdit, někdy nemám vůbec chuť nic sdílet a radši se uzavírám sama do sebe. Ale tři roky psaní mě neskutečně posunuly, otevřely mi spoustu možností a poznala jsem skvělé lidi. 

Získala jsem díky blogu několik pracovních příležitostí, pozvánky na krásné akce a propojila se s blogerkami, které mají podobné zaměření jako já. Občas se sejdeme na piknik, nebo pro ně uspořádám tvůrčí workshop, taky moje reálná práce souvisí s blogováním.

Chcete poznat blogery osobně? Poslechnout si jejich příběh a inspirovat se? Nebo se staráte o sociální sítě a zajímá vás, jak budovat komunitu nebo napsat perfektní článek? 

To všechno vás čeká na konferenci o blogování - BLOGERFESTU. Proběhne 9. června 2018 v divadle Venuše ve Švehlovce. Program je na celý den, od rána do večera. Vstup za hubičku.

Co je Blogerfest?

Je to celodenní událost s přednáškami a workshopy o blogování, o sociálních sítích, ale také o tom, jaké dopady na nás sledování sociálních sítí má. Přednášející i účastníci budou známí i méně známí blogeři a influenceři. Během celého dne proběhnou přednášky, workshopy a networking. Ať už mezi blogery navzájem, tak mezi značkami a blogery. Podívejte se na stránky, přidejte se k události na sociálních sítích.

Koho na Blogerfestu uvidíte

Vystoupí například Tereza Salte a Sandra Ježková z Elite Bloggers, které si připravili přednášku nejen o tom, jak uspět v blogování, ale také o žhavém tématu - blogy a spolupráce.

Gabriela Bartošovská z blogu Recepty dětem se podělí o zkušenosti s budováním komunity a tím, jak si vytvořit vlastní značku. Je to nejen blogerka, ale také marketérka a spisovatelka.

Lukáš Rada z blogu Two Gentlemen řekne, jak blog propagovat. Vše budou samozřejmě vlastní tipy, které jim společně s Adamem Šafránkem fungují.

Veronika Tázlerová ze Stylish coffee se s blogery podělí o tipy jak na Instagram: jak fungují stories, ale proč se třeba “vykašlat na algoritmus”.

Tématem Andy Pavelcové z Fit&fabulous budou důvody, proč psát blog - je špatné chtít za psaní to peníze? Jak spolupráce ovlivnily svět blogování?

Tereza Dvořáková má úspěšný blog Latereza a je také copywriterkou na volné noze. Rozpovídá se o psaní a o tom, jak psát takové články, které budou chtít lidé číst. A nejen to. Dozvíte se taky, jak psát nadpisy a proč řešit SEO?

Posledním spíkrem bude Kristýna Dolejšová - blogerka, zakladatelka projektu Za normální holky, která nedávno vydala vlastní knihu nazvanou Bez filtru. O “realitě” na sociálních sítích také bude její přednáška.

 

Výzva pro všechny - pojďte vystoupit na festivalu také

 

Před festivalem proběhla výzva pro všechny blogery. Každý mohl svou krátkou přednášku s tipem na blogování přihlásit. Kdo to nakonec bude?

Michal Majgot bude povídat o tom, jak se uživit blogem díky přímé propagaci.

Dana Halušková se zaměří na to, jak se dostat z blogerské průměrnosti.

Eliška Pivrncová prozradí, jak vytvořit fotky, co budou mít příběh.

Ivo Veselý je součástí projektu pro blogery BloggersRe - komunitního portálu pro české a slovenské blogery.

 

Nenechte si Blogerfest ujít

 

Ať už jste zkušený bloger, copywriter, instagramer… nebo o blogování teprve uvažujete, určitě se dozvíte nové tipy, načerpáte svěží inspiraci a získáte spoustu kontaktů.

 

Během přestávek budou pro blogery připravené workshopy a možnosti k navázání spoluprací.

Došito a Tamarki si připravili tvůrčí workshopy, takže si možná odnesete nějaký doplněk. Zabubnujete si na kartonové bubny Cajony, ochutnáte cupcaky od Lelís cupcakes a také si budete moct vyzkoušet, jak krásně psát s 

Bude se soutěžit - přímo na místě i na sociálních sítích. O krásné dárky od partnerů: třeba lahve prosecca, poukázky na půjčení koloběžek, o značkové termo prádlo, o výrobky z Biana, krásné a ekologické láhve z e-shopu Nasvacinu, přírodní kosmetické produkty od BioRythme, fotoaparát i prodejny Infoto, ale třeba i outdoorové dárky z Affektu.

 

S kým navázat spolupráci? Na místě se dozvíte o tom, jak se zapojit do sítě Elite Bloggers, jak si vydělat prostřednictvím Plné peněženky nebo založením e-shopu. Připravená bude celá nástěnka, kde se představí různé firmy a značky.

 

Kdo za Blogerfestem stojí?

 

Agentura GetFound se specializuje na linkbuilding - propojuje své klienty s dalšími weby a také často spolupracuje s blogery. Pořádání Blogerfestu považují za důležitou součást budování vztahů s blogery, zároveň taková akce v České republice zatím chyběla.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 5. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
k.eva
k.eva 3. 6. 2018

Odpovědět
Tamara
Tamara 3. 6. 2018

Trochu z ruky pro mne, ale super akce

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 3. 6. 2018

také to mám z ruky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 591
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.