Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Veronika Petrová
Veronika Petrová
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Jdi si za svým snem! Za snem, který nevidí nikdo jiný, pouze ty

Veronika Petrová
Veronika Petrová
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Jdi si za svým snem! Za snem, který nevidí nikdo jiný, pouze ty

Jdi si za svým snem! Za snem, který nevidí nikdo jiný, pouze ty

Přišel Nový rok a s ním i nová předsevzetí. Mnohokrát jsem si v životě předsevzetí dala a mnoho z nich jsem dodržela, ale ne vždy to bylo jednoduché. To se ví, není to žádná slast, vystoupit ze své komfortní zóny. Přestat kouřit nebo pít alkohol, začít pravidelně cvičit, zdravě jíst, změnit práci, začít se mít rád/ráda. A mohla bych pokračovat do nekonečna… Celkem síla se pro něco rozhodnout a opravdu u toho vytrvat. Z mého pohledu je ale možné cokoliv, co si jen lidská mysl dokáže představit. A s tím by se do toho také mělo jít a mít to stále na paměti.

Jak ale říkám, důležité je na Cestě vytrvat, neskončit v únoru jako většina lidí, ale jít dále, i přes překážky. TY jsou na Cestě velmi důležité a z těch se právě učíme! Můžete jít sami díky své píli a vytrvalosti. Ale na začátku to nedoporučuji, je to velmi těžké na sebedisciplínu. Co ale klientům doporučuji jsou knihy, tam je skryto veškeré Tajemství a Moudro, které každý člověk potřebuje vědět pro svůj život. Nebo, co doporučuji je najít si někoho, komu důvěřujete a kdo Vás alespoň ze začátku na Vaší Cestě povede.

Já za sebe a svojí Cestu mohu nabídnout diář na rok 2018 http://www.veronikapetrova.cz/ , kde jsem ve zkratce napsala svůj příběh a cestování po světě a dotkla se také lehce self managementu a time managementu. Diář stojí 499,- Kč , včetně 60min. konzultace na Vaše zvolené téma.

Než odletím. Ráda bych Vám popřála ten nejkrásnější a nejšťastnější a nejúspěšnější rok, rok 2018. Ať jste zdraví, šťastní a spokojení. Můj začátek roku bude opět začínat pobytem v buddhistickém chrámu na severu Thajska, kde vypnu telefon a na chvilku se „odstřihnu“ od světa. I když ne tak úplně…

Kdyby Vám diář byl málo a Vy opět ztráceli naději a potřebovali byste nakopnout, protože Vaše vnitřní motivace, Váš vnitřní pohon nebyl dostatečně silný, pak jsem tu jsem a můj únorový seberozvojový retreat v Thajsku. Přihlášky max. začátkem ledna, pak odlétám.

Jsem s Vámi na Cestě. Držte se a hodně úspěchů a hlavně té správné vnitřní energie na vašich „projektech“. Projekty, projekce… To mi připomíná vizualizaci a práci na Vaší vizi, ta je velmi důležitá, ale to snad zase příště…

Krásný rok 2018 přeje

Veronika NIKITA Petrová 

 

http://blog.veronikapetrova.cz/2018/01/02/moc-podvedomi/

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 21. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 1. 2020

pěkné, díky

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 1. 2020

jistě zajímavé počtení

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 744
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.