Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Tereza Říhová
Vloženo 13. 2. 2020
Líbí se mi

Pět tipů na objevení své vnitřní krásy!

avatar
Tereza Říhová
Vloženo 13. 2. 2020
Líbí se mi
Pět tipů na objevení své vnitřní krásy!

Pět tipů na objevení své vnitřní krásy!

 

Škola plnění přání

Měsíc únor je měsícem lásky a my ve Škole plnění přání jsme se proto rozhodli, že se zaměříme na tu naší vnitřní lásku, krásu a vnitřní harmonii. Sebeláska je důležitá v rámci vztahu k sobě samým. Mějte rádi sebe, své přednosti i nedostatky, protože to vás dělá jedinečnou bytostí. Vy jste to nejdůležitější ve vašem životě a neměli byste na sebe zapomínat.

 

V dnešní době, která je velmi uspěchaná, často zapomínáme na to základní. Na to, že bychom se měli zastavit, zhluboka se nadechnout a poděkovat si za to, že jsme. Věřte, že když začnete u sebe, tak se vám láska vrátí ve všech směrech. Otevřete své srdce a pomáhejte lidem okolo sebe. 

 

Zkuste proto našich pět tipů a věřte, že výsledky se brzo dostaví.

 

1. Každé ráno si řekněte, co na sobě máte rádi a pochvalte se za to. Nakonec přijdete na to, že máte spoustu pozitivních vlastností. Nebraňte se ani těm negativním. Přijměte je a možná se nad nimi zamyslete, třeba se vám podaří s nimi něco udělat.

 

2. Usmívejte se a rozdávejte radost všem okolo. Není nic jednoduššího než se usmát na cizího člověka nebo pochválit například paní vedle vás její krásný účes. Hned zvednete náladu nejen sobě, ale i těm druhým. Rozdávejte radost, ale také jí s nadšením přijímejte.

 

3. Zamyslete se nad tím, co byste se rádi naučili nebo co byste chtěli vyzkoušet a udělejte to. NEZTRÁCEJTE ČAS. Každý máme náš čas na světě vyhrazený, a proto bychom neměli věci odkládat. Musíme přeci jednat! A využít každou minutu, kterou jsme na tomto světe dostali. Držte se hesla „CARPE DIEM“ a užívejte každého dne, jako by měl být ten poslední.

 

4. Vzdělávejte se a rozvíjejte svůj potenciál. Není nic jednoduššího. Jen musíte udělat ten první krok. Přihlaste se na kurz malování, fotografování nebo třeba na kurz umění komunikace. Posouvejte své hranice.

 

5. Nebojte se změn. Přijímejte je, tak jak jsou. Dějí se z nějakého důvodu a třeba vás posunou mnohem dál!

 

 

Pět tipů na objevení vnitřní krásy od nás už znáte a věříme, že vám pomohou v budování šťastnějšího života a že tu vnitřní lásku k sobě skutečně objevíte.

 

https://www.skolaplneniprani.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 4. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 15. 2. 2020

Odpovědět
Eva K.
Eva K. 14. 2. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 2. 2020

na takové kravinky nemám čas a ani potřebu něco takového řešit

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 451
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.