Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

,, Pět otázek a odpovědí v kostce pro ty které zajímají kurzy účesů,,

Táňa Staňková
Táňa Staňková
Vloženo 27. 3. 2020
Líbí se mi
,, Pět otázek a odpovědí v kostce pro ty které zajímají kurzy účesů,,

,, Pět otázek a odpovědí v kostce pro ty které zajímají kurzy účesů,,

Pořádání kurzů patří mezi mou pracovní vášeň, které se aktivně věnuji již čtvrtým rokem. Na výběr je opravdu široká škála výuky od historických účesů až po současné svatební trendy účesy.

Jak si, ale vybrat správně kurz pro Vás? V dnešním článku Vám s výběrem ráda poradím a zodpovím na ,,Vaše ,, nejčastější dotazy .

1) Pro koho jsou kurzy účesů určeny?

Pro všechny, kdo mají chuť se vzdělávat, nabít zkušenosti a rozšířit obzory ve světě účesů. Kurzy jsou určeny pro širokou veřejnost,firmy i střední školy.

2) Kdo nejvíce kurzy navštěvuje?

Vyučuji od úplných začátečníků,kteří v podstatě nemají žádné zkušenosti s česáním a doposud pracovaly na jiné pozici než jako vizážistka či vlasová stylistka až po profesionály v oboru,kteří se chtějí naučit nejnovější trendy účesů.Dost často navštěvují kurzy i zkušené ,,zaběhnuté,, kadeřnice ,které si chtějí do svých služeb přidat i nabídku svatebních či plesových účesů pro své zákazníky.,ale i maminky na mateřské dovolené,které si chtějí ,,přilepšit,, 

3) Proč se přihlásit ?

Máte-li pocit,že potřebujete doplnit vzdělání,opravit si chyby,či začít v této branži pracovat, pak jste na správném místě. Z kurzu si odnesete praktické rady,zkušenosti z česání na modelkách a fotografie Vámi vytvořených účesů do Vašeho portfolia.

4) Co je cílem kurzu?

Získat sebejistotu. Předávám své vlastní ,,know-how,, tak ,aby účastníci po absolvování dokázali pracovat samostatně a rozhodovali se správně.

5) Za jak dlouho se vše naučím?

To velmi záleží na Vašem osobním přístupu. Určitě se hodí malá dávka talentu a cit pro kreativitu, ale i tu můžete získat praxí.

Nabízím individuální výuku,dvoudenní kurzy,ale také možnost tříměsíční školení po dohodě. Já osobně doporučuji po absolvování kurzu nějaký čas trénovat doma a poté zvažovat možnost další výuky na vyšším levelu 

 

Snad jsem Vám alespoň malinko poradila .Na výběr kurzů můžete nahlédnout zde na oficiálních stránkách https://komtessa.cz/kalendar-kurzu-a-akci/

 

S pozdravem vizážistka a lektorka účesů Staňková Táňa 

 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
_Adél_
_Adél_ 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Odpovědět
Jasper
Jasper 10. 4. 2020

Bezva. Sice jsem kadeřnice ale kurz se hodí vždycky

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 3. 2020

paráda

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 28. 3. 2020

prima .-)

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 214
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.