Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 23. 9. 2016
Líbí se mi

Zabraňte výsměchu, když si přejete víc peněz

LenyaS
LenyaS
Vloženo 23. 9. 2016
Líbí se mi
Zabraňte výsměchu, když si přejete víc peněz

Zabraňte výsměchu, když si přejete víc peněz

Zákon přitažlivosti a rezonance

 

Možná už jste slyšeli o zákonu rezonance a o zákonu přitažlivosti a o knihách o tom, jak správně používat svou mysl pro to, abyste ve svém životě měli všechno, po čem toužíte. Kolik jste jich četli? Kolik dokumentů jste viděli? Kolik článků a úryvků na toto téma jste přečetli? A jaký z toho máte pocit?

Já tyto knihy naprosto zbožňuji. Jsou inspirativní, jsou psané laskavou formou a dají se krásně využít jako motivační nástroj.  Sama jsem i jednu napsala. Jediné s čím se setkávám je, že když potkáte člověka, který sice zaregistroval, že nějaké takovéto věci existují, ale nečetl nebo se dál nezajímal o celkový systém tohoto tématu, vidím, že jeho přístup je takovýhle:

"Takže Ty si přeješ a pak seš najednou strašně bohatá?"

Nebo:

"Takže na to stačí myslet před spaním a pak už peníze samy přicházejí?"

A taky:

"Nalepím si na ledničku kopec peněz a do konce měsíce jsou moje?"

A jiné legrácky. To jsou ale lidé pouze neinformovaní. A jestli jste i Vy teď na začátku cesty a hledáte způsoby, jak změnit svou finanční situaci a nebo i jinou část Vašeho života a máte k tomu tento postoj, tak Vás musím bohužel zklamat.

JEN PŘÁT SI OPRAVDU NESTAČÍ!

 

Na ty vtipálky použijte jedno z pravidel o úspěchu:

           "Chcete-li ve svém životě změnu, tak o ní na začátku nikomu neříkejte."

Ušetříte si tím tady takové poznámky. Přání si je sice jedna z forem, jak změnit celý Váš přístup k věci a jak být pozornější na své cestě za dosahováním cílů, ale takhle to opravdu, ale OPRAVDU NEFUNGUJE, že byste si jenom přáli a vše se změní. 

Jak si můžete přečíst v mém e-booku zdarma: Nikdy jsem neřekla, že to bude lehké. - Tak to tam píšu. Ale, abych Vás trochu potěšila, nemusí to být ani těžké. Jde o to, že máte svá přání. Třeba ta o penězích, jak píšu hned v nadpisu. A Vy o těchto přáních přemýšlíte a zabýváte se jimi v každé možné chvíli. Proč? Proč si takhle - a ano, dá se tomu říkat, že si přejete - pořád pohráváte s myšlenkou na svůj cíl.

 

Naleznete odpovědi

Odpověď je velmi jednoduchá a možná Vás i překvapí. Ale když se něčím intenzivně zabýváte, tak brzy začnete nacházet odpovědi na otázky, které Vám ohledně tohoto cíle připadají na mysl. Vážně to tak je. Když přemýšlíte dlouho nad tím, jak vydělat peníze, tak budete přece trávit hodiny a hodiny hledáním cesty jak na to. Budete si klást otázky jako: "Jak můžu rychle vydělat peníze? Kde můžu rychle vydělat peníze? Budu k tomu vydělávání potřebovat nějaké další peníze?" A podobně.

Když si budete přát nového partnera, budete hodiny a hodiny trávit tím, abyste byli ještě atraktivnější a pak hodiny a hodiny chodit na místa, kde se můžete seznámit. A Vaše otázky budou: "Kde se nejlépe seznámím? Jak se můžu udělat ještě atraktivnější? Jaký má můj ideální partner být?" - A proto si intenzivně přejeme a svými přáními se zabýváme, abychom nacházeli odpovědi a našli tak i svou cestu, jak jich dosáhnout.

Jde o tu vlastní realizaci! Když si totiž něco doopravdy přejete a po něčem doopravdy toužíte, tak se tím zabýváte tak moc, že začínáte dělat věci, abyste toho dosáhli. Začínáte realizovat změnyPřekonávat svůj strach. Víc a víc se motivujete. Jdete do toho naplno. A tak získáváte odpovědi na to, co Vás zajímá a nacházíte cestu, kterou potřebujete. Potkáváte se s lidmi, které potřebujete. A postupujete krok za krokem, až svého cíle dosáhnete.

Přání si, a postavení si svého cíle, je jen začátek. Ale neustálým myšlením na tuto věc, jste nuceni dělat na ní. Na penězích, na lásce, na svobodě... Někdy je to rychlé, jindy to trvá déle. Jde o to neuhnout z cesty!

 

Tak jak moc to chcete?

Jednou se mě jeden můj kamarád zeptal zrovna na tu časovou část dosažení cíle: "A vždyť to tak nespěchá, ne?" A já mu odpověděla:

"Tak jak moc to chceš?"

A jak moc chcete dosáhnout svých cílů Vy?? Jste pro to dostatečně zabejčení a motivovaní jít si za tím?? Protože jestli ano, pak věnujete veškerou svou sílu za jejich dosažení a nikdy nesejdete z cesty. Protože je to VÁŠ cíl, dobře a jasně stanovený, po kterém touží každá Vaše buňka. S takovou to dokážete, i kdyby jste si přáli to rychlé zbohatnutí, protože na tom budete makat tak tvrdě, až se Vám ta cesta otevře a přání splní.

Nemáte to tak? Váháte? Bojíte se? Nedáváte tomu každou volnou minutu a nevěnujete se svému cíli stále v myšlenkách?...

"A TAK, JAK MOC TO CHCETE???"

 

Pamatujte si, že nejlepší motivací je cíl samotný!

 

 Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super, peníze jsou bohužel důležité k životu

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 9. 2016

peníze nejsou smyslem mého života

Odpovědět
Dasenda
Dasenda 23. 9. 2016

pekne napísané! treba si ísť za tým, čo naozaj chceme.

Odpovědět
Amanda
Amanda 23. 9. 2016

Chci a furt nic

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 164
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.