Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 21. 9. 2016
Líbí se mi

Páte se mě, jestli u mne najdete jenom články. Tak tady máte odpověď. :-)

LenyaS
LenyaS
Vloženo 21. 9. 2016
Líbí se mi
Páte se mě, jestli u mne najdete jenom články. Tak tady máte odpověď. :-)

Páte se mě, jestli u mne najdete jenom články. Tak tady máte odpověď. :-)

Co pro Vás můžu udělat?

Rozhodla jsem se napsat tento článek proto, že se mne na to často ptáte. Ptáte se mne, co tedy můžete očekávat, na co se přesně budu zaměřovat a podobně. Je to logická otázka, protože jak jsem teď se vším na začátku, tak to ještě může vypadat zmatečně, protože pro ostatní tu není dostatek informací o mém cíli, o mé vizi.

Tak se na to podíváme. Je to vlastně jednoduché. Půjdu třemi cestami:

  1. Dosažení úspěchu, cíle, ať je jakýkoliv - pro každého.
  2. Úspěch pro ženy.
  3. Manažerský úspěch.

 

Proč?

Ad 1) Úspěch pro všechny

Každý si nepřeje totéž. A ano, to je ta největší výhoda!  Všichni přece nechceme stejné auto, stejného muže, stejnou práci... A díky tomu bych byla ráda, kdyby u mne lidé, kteří zrovna nejsou manažery nebo ženy, také našli jak dosáhnout svých cílů. Ten praktický systém se totiž dá použít na dosažení čehokoliv si budete přát! Mám to odzkoušené na vlastních bedrech a spojila jsem tak dohromady všechno možné, co mi doopravdy fungovalo a to z různých knih, školení, systémů, dokumentů... Ono to není tak jednoduché, jak se zdá. Dotýká se to především oborů psychologie a kvantové fyziky. Ale vždy se budu snažit to podat tou nejlaskavější a nejpřívětivější formou, jakou to půjde a to proto, že když lidé opravdu zatouží po změně ve svém životě, často se v tu chvíli cítí špatně, smutně, lítostivě a všechno se jim zdá zlé. Tak proto volím tuto formu podání. Říkat v takových chvílích: "Makej!!! Ty na to máš!!! Nebuď baba a zvedni ten svůj zadek!"... To není vhodná motivace. To by mohlo člověka spíš ušlapat. To nechci. To nikdo nechce!

 

Těšit se tedy můžete na:

  • e-book zdarma - jak si dát správně cíle, abyste se osvobodili od vlivu okolí a přáli si doopravdy to, po čem Vy sami toužíte. (E-book zdarma již vyšel 11.8.2016.) - jmenuje se Jen správný Cíl je Start, najdete ho ke stažení tady.
  • e-book klasický - rozsáhlější, s kompletními radami, jak dále postupovat, když máte cíl. Jak začít jednat, jak překonávat překážky, ale také, jak se vyrovnat s úspěchem a mnohé další. Věřím, že kniha vyjde 9/2016 a bude tak pro Vás již připravena do posledního čtvrtletí tohoto roku. Kniha již má svůj název a brzy ji zvěřejním. Jmenuje se: Od úspěchu jste jen myšlenku daleko.
  • e-learningový program - jak udělat změnu ve Vašem životě za 3 týdny + BONUS. Jak postupovat krok za krokem a neztratit motivaci. Proti ztrátě motivace bude fungovat především pravidelnost ve čtení a dělání úkolů z kurzu. Po dokončení budete mít nové návyky, které Vám pomohou jít si za Vašimi sny. Součástí budou také konzultace přímo se mnou. Tento kurz plánuji spustit do konce roku 2016.
  • e-learningový kurzUmění komunikace do práce i domů.

 

Ad 2) Úspěch pro ženy

Jsem žena. Vím, jak je těžké být ženou v této době. Krásné a chytré ženy nemají dostatek sebevědomí, ztrácí se v umění komunikace s muži a často k sobě připoutávají nesprávné protějšky z nesprávných důvodů, jako je třeba:

"Aspoň budu s ním, hlavně ať nejsem sama..." Nebo:

"Však lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše." Nebo:

"Co když na mě už žádný jiný nečeká..."

Ženy se potýkají se spoustou starostí a se spoustou vnitřních překážek a já byla úplně stejná. Dostala jsem se do kolotoče nízké energie a toho, že jsem začala ztrácet svou krásu. Pak jsem o sobě pochybovala a už to jelo. Musela jsem se znovu najít. Ale to mi nestačilo. Pak už jsem prahla po dalších informacích a ty chci předat ženám dál. Aby byly silné. Aby byly své. Aby byly mistryně v komunikaci s muži. Aby si našli svého prince, dřevorubce, doktora... kohokoliv si budou přát. Ale hlavně, aby znaly svou cenu, aby měly své sebevědomí, aby se cítily krásně a mohly si tak vybírat ze všeho, co jim život nabízí.

 

Ženy, těšte se na:

  • e-book klasický - o tom, jak správně a efektivně komunikovat s muži. Bude plný praktických, a mnou osobně odzkoušených, rad a také to bude zábava. Především to bude zábava, protože ke vztahům s muži je potřeba přistupovat s určitou dávkou lehkosti a taky platí základní pravidlo: I muži jsou je lidi.  Připravuji na 9/2016.
  • e-learningový program - nejprve co to je: Bude to de facto on-line kurz, kterým si ženy mohou procházet samy a v bezpečí domova přes internet. Bude trvat 21 dní + BONUS. Proč 21 dní? To je doba, za kterou, když setrváte, dokážete ve svém životě udělat změny. To je doba potřebná na nový návyk. Každý den tedy bude připraven úkol, který bude potřeba splnit a to tak, abychom pravidelností dosáhly požadované změny a to té, aby se ženy začaly cítit krásné a sebevědomé. K tomu bude na každý den navíc jeden beauty tip. Krása a sebevědomí jsou otázkou tréninku. S tímto programem se bude dát i hubnout, protože i hubnutí začíná v hlavě. Spuštění všech on-line kurzů, i tohoto, mám v plánu do konce roku 2016. Budete samozřejmě o všem informováni. Sledujte třeba můj Instagram nebo Facebook.

 

Ad 3) Manažerský úspěch

Tohle je část vyloženě odborná. Využiji všechny roky praxe a studia, protože jsem studovala to, co mne doopravdy baví a budu publikovat tipy a triky pro manažery, které jsem získala jak vlastní zkušeností, tak zkoumáním jiných, úspěšných manažerů (udělala jsem průzkum mezi tisíci firmami a i když byla dotazníková úspěšnost mizerná, dozvěděla jsem se spoustu užitečného o tom, jak být v manažerské praxi úspěšní). Možná sami máte zkušenost, že jsou na manažerských postech lidé, kteří jsou nekompetentní pro toto povolání. Z druhé strany jste možná Vy manažerem, který stojí proti vlastním lidem a už si s nimi možná nevíte rady. Je to oboustranná sekera a těžká práce. Nemůže ji dělat každý a přesto se dnes manažerem nazývá kde kdo. Je v této branži chaos a když se snažíte najít si knihu, která by Vám pomohla, tak většinou najdete odbornou literaturu, která Vás sice naučí něco o managementu, ale nic o tom být dobrý manažer jako člověk. Tomu všemu se budu věnovat.

Co připravuji:

  • sérii audio nahrávek pro vytížené manažery - budou především o komunikaci v týmu, tipy a triky nejúspěšnějších, nějaké právní rady a další. Manažerům často moc volného času nezbývá, tak si tyto nahrávky budou moci pouštět třeba v autě nebo kdekoliv do sluchátek, kde budou vnímat. Ne pro všechny je ale audio verze vhodná a tak budou veškeré nahrávky mít svoje textové části, aby se k nim dalo kdykoliv vracet, aby jste mohli podtrhávat a dále s nimi pracovat. A protože je třeba uspokojit všechny smysly, aby se jakékoliv nové informace vstřebaly, bude možnost si každou lekci pustit také jako video, které udělám já osobně. Tento kurz bude dokončen také nejpozději do konce roku 2016.

Takže tohle je v kostce to, čemu se bude věnovat můj blog, tak taky to, co ode mne poté budete moci získat, abyste byli ve svém životě spokojení a úspěšní, aby ženy byly krásné a znaly svou hodnotu, a aby manažeři byli osobností a lídry, nejenom těžkou pracovní pozicí.

Věřím, že tento můj článek Vám udělal jasno v tom, proč mne sledovat a na co se můžete těšit. Můžete mne sledovat také, jak už jsem psala, na Instagramu a na Facebooku pod mým heslem: Myšlenkou k úspěchu. Pak už Vám žádná novinka neunikne. Takže lajkujte, sdílejte a komentujte.

Těším se na naši budoucí spolupráci, těším se na Vaše příběhy o Vašem úspěchu, těším se na všechno to krásné, co Vám přinese každý další den, kdy budete spokojení s Vaším životem.

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 21. 9. 2016

Hm

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 051
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.