Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jana Popelková
Jana Popelková
Vloženo 25. 11. 2015
Líbí se mi

Pár základní tipů, jak se chránit před negativními lidmi

Jana Popelková
Jana Popelková
Vloženo 25. 11. 2015
Líbí se mi
Pár základní tipů, jak se chránit před negativními lidmi

Pár základní tipů, jak se chránit před negativními lidmi

Nejprve je dobré začít si uvědomovat, jaké lidi máte ve svém okolí a jak je Vám v jejich přítomnosti.

Odcházíte z kávy s kamarádkou pomalu po čtyřech a jste zralá na týden dovolené? Nebo snad kolega v práci je dáreček, který Vás vyždímá natolik, že usínáte i u Ligy mistrů? Je šéf velmi nervózní a cítíte, že se jeho vibrace přenáší i na Vás, takže po jeho návštěvě v kanceláři se třesete jak osika? Toto jsou jasné příznaky toho, že je potřeba nasadit ochrany a obrany protože dotyčný je negativní přínos pro Váš energosystém. Osobně takovým lidem říkám …pardon… „vysírači“.

Jsou totiž živeni našimi energiemi a pouze hledají způsob, jak ji z nás dostat. Ideální na to je vztek, lítost, smutek, agrese, pocit ublížení, ponížení a podobné „příjemné stavy“.

Nejprve si uvědomte, že pokud se k Vám někdo chová ošklivě, neberte si to osobně, on pouze stojí o Vaši energii, protože ji neumí získat sám. Všechny hádky, spory a protivenství jsou v podstatě boj o energii. Pokud si toto uvědomíte, je na Vás, zda se rozhodnete nechat se „vycucnout“, nebo ne.

Pomoc před negativními lidmi je položená dlaň na pupíku. Cca 4 cm pod pupíkem je bod Hara ( ano souvisí to s harakiri), také se mu říká perla štěstí. Přes tento bod jde nejsnáze z lidí sát energie, stačí položená dlaň na tento bod a negativec už se nenají.

Vajíčko aneb ochranná skořápka je také velmi efektivní nástroj. Představte si před Vámi velikou průhlednou skořápku (něco jako koule na zorbing), tu si obarvěte na nějakou pozitivní barvu, výběr barvy je na Vás. Já barvím na zlato stříbrno. Do této skořápky vstupte a zavřete ji za sebou. Působí jako obranný štít. Nezapomeňte ji před spaním sundat.

Červené spodní prádlo také velmi pomáhá při zvládání nepříjemných situací.

Další technika je vizualizace spojená s uvědoměním si Vašeho životního prostoru.

Také se dá velmi efektivně bránit nonverbální komunikací- překřižte si vše, co jde, ruce nohy, prsty i uši, pokud to zvládnete.

Další články např. o geopatogenních zónách, barvách a jiné tipy najdete u mě na webu www.firemnicarodejka.cz 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Fatima
Fatima 19. 12. 2016

dobré tipy

Odpovědět
benca
benca 28. 11. 2015

dobre vediet

Odpovědět
Trendy Rendy
Trendy Rendy 27. 11. 2015

To já když začnu mít pocit,že mě někdo vysává,"hodím" na sebe průhledný trychtýř s otvorem nahoře,aby ke mně proudila vesmírná energie a nebo když půjdete na schůzku s někým,kdo je vám nepříjemný,tzv. upír energie...obraťte si aspoň jednu ponožku.Poradila jsem to kamarádce,neboť ji vysává tchýně a teď už je v pohodě i na návštěvě

Odpovědět
Jana Popelková
Jana Popelková 28. 11. 2015

toto je také dobrá technika, pomáhá pouze na vysavače nezkušené, mnoho jich zvládá napíchnout se na 7. čakru a to horem...proto uzavřené vajíčko

Skipinka
Skipinka 27. 11. 2015

Bohužel se vždy najde nějaký negativec,důležité je,nenechat se rozhodit

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 27. 11. 2015

dobrovolně negativní lidi nevyhledávám, naopak od nich utíkám pryč, ale najdou se i tací, se kterými musím spolupracovat a to už je horší...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 654
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.