Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LoveBook
LoveBook
Vloženo 9. 12. 2020
Líbí se mi

Pár tipů, jak si vydělat před Vánocemi

LoveBook
LoveBook
Vloženo 9. 12. 2020
Líbí se mi
Pár tipů, jak si vydělat před Vánocemi

Pár tipů, jak si vydělat před Vánocemi

Komu by se nehodilo pár korun navíc před Vánoci, nebo hlavně po nich, kdy naše peněženky zejí prázdnotou? Nikoho takového neznám, proto jsem se rozhodla s Vámi podělit o pár tipů, jak si vydělat a hlavně, kde takové pracovní nabídky hledat. V tomto článků se chci zaměřit především na práci, kterou můžete vykonávat z domova a myslím, že v této době je toto téma víc než aktuální.

 

Psaní

Pokud vás baví psát a ovládáte češtinu bez gramatických či pravopisných chyb, pak je i toto jedna z možností, jak si skrze online prostor vydělat. Dneska je v tomto odvětví opravdu velká poptávka. Na internetu najdete hromady inzerátů, které chtějí napsat recenzi, sepsat článek, poptávají korektury textů, shánějí někoho na vytvoření popisků pro e-shop, copywriting… Zpočátku si asi vyděláte jen pár stovek, ale pokud budete opravdu dobří a za dobře odvedenou práci získáte i nějaké reference, je možné si vydělat v řádech tisíců. Možná nakonec najedete cestu, jak se tím živit.

Rukodělná výroba

Umíte šít, malovat, vyrábět šperky, vytváříte krásné svíčky nebo mýdla? Pak i tohle je výborná cesta, jak si začít vydělávat. V dnešní době je velkou výhodou to, že své výrobky můžete téměř okamžitě sdílet s ostatními. Můžete je propagovat na různých severech, které jsou k tomu určené, ale dobrým nástrojem pro budování vlastní značky jsou i sociální sítě jako Facebook, nebo Instagram. Na obou zmíněných platformách je nutné vytvářet především líbivý obsah, to tedy znamená, že na prezentaci výrobku si opravdu budete muset dát záležet, abyste přitáhly zákazníky. Konkurence je totiž veliká! Momentálně je ale poptávka po českých výrobcích větší, než kdy jindy a pokud máte nápad, o kterém si myslíte, že má potenciál, pak je tato cesta určená právě vám.

Reklama

Vlastníte sociální stránky, na kterých máte velký dosah a spousty sledujících? Či máte hojně navštěvovaný e-shop, esoterické webovky, nebo vlastníte facebookové stránky s tisíci aktivními uživateli? Pak vás asi potěším, že i toto je dobrá cesta, jak přijít k penězům. Ve zkratce to prostě znamená, že pronajmete svůj prostor za peníze někomu jinému. Nemusíte vlastně ani nikoho vyhledávat, stačí zadat poptávku a zákazníci se budou ozývat sami. Čím vyšší dosah, tím vyšší poptávka a tím víc peněz. Na tohle je třeba dobrý Stovkomat.cz, kde máte garanci toho, že Vám zákazník za odvedenou práci skutečně zaplatí.

Grafika

Ovládáte grafiku a jste v tom opravdu dobří? Máte v tomto směru co nabídnout? Osobně si myslím, že ten, kdo ovládá grafiku, má vyhráno na celé čáře. Toto doba je totiž grafická, v online prostoru je pro tohle ohromná příležitost, vlastně i mimo něj. Poptávka je obrovská! Bannery, loga pro firmy i jednotlivce, newslettery, vizitky, knihy/e-knihy, katalogy a různé tiskoviny… Je toho hromada a ujišťuji vás, že stále někdo hledá grafika! Existují na to dokonce i různé skupiny, kde takové poptávky najdete pěkně pohromadě a abyste se vůbec tomuto oboru vůbec mohli věnovat, bude pro vás důležité portfolio! Tak si zákazník může udělat představu o vaší práci.

Kde takové nabídky hledat?

Teď se asi ptáte, kde takové nabídky hledat a nejlépe, aby bylo vše na jednom místě, protože chcete ušetřit čas. A já shodou okolností o pár takových místech vím.  Například práce z domu a doporučuji stránky sledovat především na Facebooku, kde denně aktualizují pracovní nabídky, které se dají vykonávat právě z domů. Stránky sleduji už nějaký čas a můžu vás ujistit, že autor opravdu vybírá to nejlepší, co najde za Vás. Tím pádem vy ušetříte spoustu času, protože všechny smysluplné nabídky najedete na jednom místě. Jsou to právě často nabídky, které jsem vyjmenovala výše, ale i spousta jiných. Psaní, copywriting, grafika, často se tam hledají redaktoři, nebo firmy hledají zaměstnance pro svůj e-shop a psaní popisků, fotografové, občas i nabídky v rukodělném odvětví… Je zkrátka z čeho vybírat.

Tyto stránky určitě doporučuji, protože mimo to, že autor vyhledává ty nejlepší nabídky, tak upozorňuje i na ty podvodné. A těch, jak víme, jE na internetu opravdu spousta. Navíc na webu najdete články s touto tématikou a celkově hrozně moc tipů nejen, co se týče pracovních nabídek, ale jak s prací z domova vůbec začít. Zde najdete také Facebookovou stránku autora a zde pár tipů na online přivýdělek.

Přeji, ať najdete ten nejlepší přivýdělek!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.