Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 2. 12. 2019
Líbí se mi

Pár slov ke koučování

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 2. 12. 2019
Líbí se mi
Pár slov ke koučování

Pár slov ke koučování

Protože dostávám stále poměrně hodně dotazů ke koučování, rozhodla jsem se sepsat krátké shrnutí na to, proč právě koučování? Kdy je vhodný koučink? Co vám koučování přinese? A tak dále..

Pro mne samotnou je koučování cesta k sobě samé a do svého nitra

Proč zvolit právě koučování?

Jsem přesvědčena o tom, že všichni máme odpovědi ve svém vlastním nitru společně s jednotlivými řešeními na vše, s čím se v životě setkáváme. Sama mám za cíl pomoci Vám najít všechny odpovědi spolu s jednotlivými řešeními a pomoci vám nasměrovat se na tu cestu, kterou chcete vy sami jít. Při koučování využívám velké možnosti pro Váš osobní rozvoj.

Kdy je koučink vhodný?

Pokud víte, že ve svém životě chcete něco změnit, ale nevíte jak. Zároveň potřebujete vytrvat v tom, pro co jste se ve svém životě rozhodli a dokončit to. Koučování je vhodný ve chvílích, kdy řešíte ať již jedno konkrétní téma (např. vztahy, zaměstnání, plánování času,..), tak i ve chvíli, kdy témat máte více. Během koučování přijdeme na to, kterým z témat je právě teď důležité začít.

Koučování je vhodné i ve chvíli, kdy jste došli na rozcestí a potřebujete se rozhodnout, kudy dál. A zároveň ve svém životě potřebujete zvýšit sebejistotu a dostat život do rovnováhy.

Co vám koučování přinese?

Z vlastní zkušenosti vím, že díky koučování si ujasníte cíle a to, co ve svém životě potřebujete. Najdete všechny své zdroje a to, co vám na dané cestě ke stanovenému cíli napomáhá. Během koučovacího sezení poznáte všechna omezení, která vás brzdí a poznáte způsob, jak to všechno přeměnit na energii, která vás bude podporovat.

Díky koučování zvládnete udělat první krok k cíli, na dané cestě vytrvat a tak snadno svého cíle dosáhnete.

Sama na sobě mám, mimo jiné, vyzkoušeno, že každou z oblastní ve svém životě, vylepšíte a začnete tak žít život podle svých představ.

Jak koučovací sezení probíhá?

Při sezení kladu důraz na to, abychom pracovali takovým způsobem práce, který bude ušitý na míru právě vám – při své práci se řídím etickým kodexem koučů a vše, s čím během sezení budeme pracovat, se nedostane k třetí straně.

Při zahájení sezení pracujeme s ujasněním zakázky a cílového stavu. A poté postupně pracujeme na jednotlivých krocích, jak k cíli dojít a jak překonat či využít všechny překážky. Během koučování sestavíme plán jednotlivých motivujících kroků, které jsou důležité ke zvládnutí cesty k cíli.

Po ukončení sezení budete vybaveni potřebnými nástroji a s radostí i chutí se můžete vydat do života, který bude podle vašich představ.

Další krok je právě teď na Vás  Ráda se stanu vaším průvodcem…

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 3. 12. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 3. 12. 2019

Zajímavé.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 12. 2019

zajímavé, patřím již do starší generace a za nás koučovaly maminky a babičky

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 2. 12. 2019

kouč ale neradí ani nevychovává

hudlenka
hudlenka 3. 12. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 238
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.