Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pomozte mi pomáhat dál - Oživte web pro lidi s roztroušenou sklerózou

Líbí se mi
Pomozte mi pomáhat dál - Oživte web pro lidi s roztroušenou sklerózou

Pomozte mi pomáhat dál - Oživte web pro lidi s roztroušenou sklerózou

„Lidé, kteří se ve světě neztratí, jsou lidé, kteří zvednou hlavu a rozhlédnou se po tom, co chtějí. A když to nenajdou, vytvoří to.“
Shaw George Bernard


O WEBOVÉM PROJEKTU „ŽIVOT S RS“

Původně jen malý bloggerský počin, který se postupem času změnil. Nabral na obrátkách a jen příběhy nestačily. Proto byl rozšířen o informace o roztroušené skleróze, ale i mnoho dalšího (magazínové články, diskuzní fórum atd.). Jak jde čas, cíle projektu vzrůstají a má snaha se mění ve stále větší ambice v informovanosti i aktivitách. Co nejpružněji reaguji na přání a požadavky uživatelů, ale bez odborné programátorské pomoci se již neobejdu.

Jdu stále kupředu, zpátky ni krok!


O KAMPANI

Nejzásadnějším cílem je redesign webových stránek, který přinese jejich zmodernizování a také zrychlení. Zároveň rozšíří web o řadu lákavých možností a aktivit pro uživatele, kterými nejsou jen pacienti.

Web by se měl stát "domovskou lodí" pro další krok, kterým bude založení spolku, jenž bude naše lidi postrkovat do aktivního života a zapojení se do smysluplných aktivit (zábava, sport, výlety, pomoc přírodě, zvířatům, dětem, seniorům atd.).


JAK BUDE NALOŽENO S FINANCEMI?

Bavíme se o úhradě práce na redesignu webu. Tedy zaplacení programátora, grafika, nákupu licencí. Nová podoba webu by měla být rozšířena o inzerci, poradny, dobrovolnictví včetně mapy dobrovolníků a potřebných. Dost podstatnou část bude tvořit vlastní verze sociální sítě pro ty, kteří se nechtějí oficiálně přihlásit k nemoci (např. v rámci svých profilů na FB apod.). I ti mají právo mít si kde povídat o tom, co je tíží, aniž by se čehokoliv báli.

60.000 Kč umožní zrealizovat všechny plány pro vybudování profesionálního, hezkého, rychlého webu s velkým množstvím uživatelských možností. A uživatelem může být kdokoliv z nás. Zdravý či jakkoliv nemocný – to opravdu nerozhoduje. Jen chuť žít a žít s námi!
Samozřejmě webové stránky, grafika, licence a další nestojí celou tuto částku. Je v ní již započítáno i dokončení animovaného videa, které je příběhem tří mladých lidí a jenž boří mýty o roztroušené skleróze mozkomíšní. Právě toto video by mělo být naším prvním velkým počinem v rámci nového spolku.
A v neposlední řadě také odměny pro vás, které budou dodány co nejdříve.

První počin ve změnách jsem již zrealizovala - projekt a vše okolo dostane nové logo


PROČ ZROVNA HITHIT.COM?

Momentálně hodně věcí závisí na penězích. Sebevětší píle z mé strany nic nedokáže změnit na faktu, že k odborné práci je zapotřebí odborníků. Já jsem ale stále jen jedna obyčejná holka, proto jsou možnosti, jak získat finanční prostředky potřebné k posunu projektu do dalšího rozvoje a růstu, značně omezené. 

Právě Vy mi ale nyní můžete pomoci, aby se vše přiblížilo dalším cílům a aby všichni pacienti, ale i jejich rodiny, věděli, že na to nejsou sami.

 

Kdo chce vědět ještě víc…

... pokračování O NÁS, O MNĚ A PROČ JSEM PROJEKT ZALOŽILA najdete v detailním popisu projektu

 

PROČ OSLOVUJI VÁS, MILÉ ŽENY?

Protože nikdo jiný neumí vdechnout ten správný život. Jen Vy mi můžete pomoci splnit nejen sen, ale především pomáhat dál.

Proto Vás prosím - Zapojte se do akce - ať už sdílením, povídáním, klevetěním, šeptáním, či výběrem některé z odměn, jenž jsou s láskou připraveny 

PROHLÉDNOUT SI PROJEKT aneb jedním klikem do toho

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Olíí
Olíí 8. 9. 2016

držím palce

Odpovědět
VendulkaB | fanoušek života

Děkuji

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.