Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Anetinka
Anetinka
Vloženo 24. 1. 2020
Líbí se mi

Osobní rozvoj a můj život

Anetinka
Anetinka
Vloženo 24. 1. 2020
Líbí se mi
Osobní rozvoj a můj život

Osobní rozvoj a můj život

V poslední době se věnuji více a více osobnímu rozvoji, protože můj život byla jedna velká katastrofa. Přišla jsem o práci, rozpadl se mi vztah a aby toho nebylo málo začala jsem mít i finanční problémy. Jediné co ještě v mém životě fungovalo bylo zdraví.


Jak začala moje cesta k osobnímu rozvoji


Před několika měsíci jsem narazila na zajímavé informace, které mě po nějakém tom pátrání ukázali správnou cestu. Narazila jsem na internetu na super obsah v podobě článků, podcastu a videi, které postupně začali měnit můj život.


Už jsem si řekla dost i já si zasloužím být šťastná a začala jsem hledat odpovědí jak změnit svůj život. Byla to docela dlouhá cesta a velký boj, ale nakonec jsem narazila na úžasný pár, který se věnuje osobnímu rozvoji. Je to pan Jiří Čapovec a paní Lenka Heczková. Tento pár vlastní dva velmi skvěle a nabité weby hodnotnými informacemi, zkušenostmi a hlavně fungujícími návody jak změnit svůj život. Jeden z webů je cesta relaxace a druhý web je cesta za snem. Neskutečně mi jejich články pomohli změnit úhel pohledu na sebe, vztahy a pochopila jsem to nejdůležitější.


Paní Lenka Heczková vytváří opravdu skvělé nahrávky a meditace na youtube, které jsou velmi silné a po několika týdnech jsem zaznamenala velkou změnu ve svém životě. Pan Jiří Čapovec vytváří opravdu úžasné videa na youtube, které mi pomohli si uvědomit mnoho důležitých věcí a pochopit jednotu a propojenost osobního rozvoje se zdravím, vztahy, financemi a dalšími oblasti života.


Pan Jiří Čapovec má opravdu skvělé zkušenosti a poznatky z oblasti psychosomatiky, zdraví, financí, vztahů a mnoho dalšího. Podle mě jsou jejich webové stránky jedny z nejkvalitnějších na celém internetu co do obsahu, jednoduchosti a hlavně fungují. Určitě doporučuji navštívit i jejích youtube kanál.


Jaký byl výsledek - můj život dnes?


Dnes jsem o dost více spokojená sama se sebou a hlavně našla jsem si práci, která mě baví a naplňuje. Pokud jde o finanční stránku, tak se moje příjmy zvedly téměř o polovinu. A ptáte se co vztahy? Sice nemám stálou známost, ale rozhodně si můžu vybírat z mnoha nápadníků, protože jsem se stala magnetem na chlapy. Jednoduše se můj život převrátil o 180 stupňů.


Jsem vděčná za tak úžasné informace a za internet, kde člověk dokáže najít návody a rády, které mají velkou moc změnit život.


Jsem vděčná za tyto úžasné lidi. Jsem vděčná za život a za nové možnosti a každý nový den! Krásné dny vám všem

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 20. 2. 2020

prima

Odpovědět
Jasper
Jasper 27. 1. 2020

Díky za tip na další weby a videa

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 26. 1. 2020

paráda

Odpovědět
lemur
lemur 25. 1. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 700
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.