Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 14. 9. 2019
Líbí se mi

Osobní rozvoj a cesta k bohatství

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 14. 9. 2019
Líbí se mi
Osobní rozvoj a cesta k bohatství

Osobní rozvoj a cesta k bohatství

Skutečná cesta k bohatství pochází z naší mysli. Pokud neovládáme svoji mysl, tak nikdy nemůžeme ovládat svůj život. Kdo chce být bohatý musí v první řade vytvořit své vnitřní bohatství uvnitř sebe a své mysli.

Osobní rozvoj jako cesta k bohatství

Pokud chceme vytvořit bohatství ve svém životě, tak musíme v první řade pochopit co to znamená skutečné bohatství. Nejde o peníze, materiální statky, nebo cokoliv ve vnějším světě. Skutečné bohatství vychází z nás, jde o naše vnitřní hodnoty. Pokud začneš první budovat své vnitřní bohatství, tak se následně odrazí i ve vnějším světě a budeš žit v přirozené a neomezené hojnosti.

Osobní rozvoj je cesta k vytváření skutečných vnitřních hodnot. Ukazuje nám v životě směr a pomáhá nám stanovit si cíle v životě a strategie k jejích dosažení. Ale také pomocí osobního rozvoje můžeme pochopit jak pracuje naše mysl, emoce a dosáhnout hlubokého sebepoznání. Pokud poznáme sami sebe svůj vnitřní svět a pochopíme jak funguje, tak se jej můžeme naučit ovládat a tím začneme ovládat celý svůj život i svou finanční stránku.

Pomoci osobního rozvoje a rozvoje své vlastní mysli můžeme pochopit, jak a co znamenají skutečně peníze. poznáme vnitřní hodnoty a a postoj k ním, protože skutečná cesta jak zbohatnout závisí na tom jaky máme vztah k penězům a jaké přesvědčení vůči ním máme.

Osobní rozvoj a životní styl

Mnoho lidí ho chápe špatně a diví se, že jím nefunguje. Osobní rozvoj není jen jednou, dvakrát si říct nějakou afirmaci, nebo vizualizovat a čekat na výsledek, nebo že baudu mít dokonaly život. Osobní rozvoj je potřeba přijmout jako součást života, jako životní styl. Jde o to vytvořit si z určitých technik a způsobu život návyk, nebo rituál, který bude součásti tvého života. Musíš si navyknout na způsob myšlení a chování, vytvořit návyky a získat přesvědčení a víru, která bude rezonovat s vyvaření bohatství.

Další důležitá vlastnost, která je součásti osobního růstu je vytrvalost, kdo nebude dostatečně vytrvali, tak nikdy neuspěje a nezbohatne. Vytrvalost je jedna ze zásadních vlastnosti úspěšných lidí. Připrav se,a že na své cestě neuspěješ a budeš čelit mnoha problémem. Pokud chceš úspěch bohatství,a nebo život bez problému, tak smůla je to jen iluze čekej dál a čekej až bude pozdě. Problémy a překážky jsou jako cesta a zkušenosti pro růst a tvůj rozvoj. I tomto je osobní rozvoj. Jde o cestu celoživotní cestu a ne o cíl.

Hlavně nezapomeň dělat to co tě bude bavit a dělat tě šťastným. Je nesmysl jít kvůli bohatství sám proti sobe a trápit sebe jen proto, že je zde vidina peněz. Nedělej nic pro peníze ani kvůli penězům, protože tato cesta vede do pekla a nakonec stejně neuspěješ. Najdi si práci, koníček, nebo něco co je v souladu s tvou duši. To co tě bude bavit a naplňovat to je cesta jak vydělat peníze. Peníze jsou jen vedlejším produktem a nikoliv hlavním cílem.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 26. 5. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 27. 9. 2019

vytrvalost je opravdu asi nejdůležitější

Odpovědět
Jasper
Jasper 18. 9. 2019

Naprostá pravda. Velmi dobře napsaná

Odpovědět
lemur
lemur 16. 9. 2019

Zajímavé.

Odpovědět
Tamara
Tamara 15. 9. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 178
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.