Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zlata
Zlata
Vloženo 19. 9. 2016
Líbí se mi

Opravdu jsi tak hrozná, jak si myslíš?!

Zlata
Zlata
Vloženo 19. 9. 2016
Líbí se mi
Opravdu jsi tak hrozná, jak si myslíš?!

Opravdu jsi tak hrozná, jak si myslíš?!

Včera jsem měla zvláštní zážitek. Takový ten, který vám dokáže pěkně znepříjemnit náladu. Když jsem se po poledni začala chystat do města na schůzky, převlékla jsem se minimálně 5x než jsem si vybrala oblečení, ve kterém jsem se cítila jakž takž. Vybrat boty .. ani nemluvím! Nemám jich málo, ale najednou mi všechny kombinace přišly úplně divněnesmyslný, nebo i když boty byly skvělý, tak moje nohy v nich vypadaly příšerně.... a do toho VLASY, nemohla jsem je zkrotit tak, jak jsem chtěla. Připadala jsem si divná, ošklivá, nevkusná, prostě hrozná.

V krátkosti řečeno - v ten okamžik jsem se nesnášela.

Vyšla jsem nespokojeně z domu, vzteklá a napruzená na sebe i na všechny ženy, které jsem potkala a kterým to taaaak slušelo - upravené, sladěné, usměvavé. U mě to vypadalo na pohromu.

Nestihla však propuknout….

Nasedla jsem do auta. Jakmile jsem se pustila do řízení, zapla jsem si hudbu a promluvila jsem k sobě... opravdu chceš, aby se v tomhle duchu nesl celý den? Opravdu jsi tak hrozná, jak si myslíš? Opravdu nemáš co na sebe? Opravdu ty nohy jsou tak šílený???? V ten okamžik jsem se vážně zastyděla. Řekla jsem si ok, není to 100%, ale pořád mi to moooc sluší. 

Ten nepříjemný pocit vznikl jenom proto, že jsem na sebe před odjezdem měla málo času a jak jsem byla v pressu, dělala jsem všechno – vlasy, líčení, oblečení v takovém frmolu, že mě to úplně vykolejilo a nabalilo na sebe milion dalších negativních myšlenek o mně samotné.

Ufff, naštěstí to ale odpadlo, nedovolila jsem, aby se strhla lavina. Byla jsem stále mírně rozvibrovaná, ale už v mnohem větším klidu a v pokoře a úctě k sobě samotné.

Vzpomínám na dobu, kdy bylo dost pravidelné, že jsem si nepřipadala dost hezká. Dříve to nebylo způsobené nějakým frmolem, ale tím, že jsem neměla ráda sebe samu. Vlastně ten včerejší zážitek byl pro mě připomenutím, že dnes jsem na tom mnohem lépe, že se mám mnohem víc radši a jestli si okolí myslí, že mi to sluší/nesluší... tak už se rozhodně nenechám rozhodit. Když jsem já spokojená sama se sebou, je to to nejvíc! A zářím ))Mám pocit, že spoustu žen se často necítí krásné, svěží, šťavnaté... a přitom je to naše přirozenost. Jen si nedáváme pozornost a péči... pokud byste patřila mezi ženy, které potřebují podpořit a připomenout, že jsou opravdu MOC krásné, připojte se s námi na cestu 21 dní pro tvou krásu >> http://www.jinovysvet.cz/jinac-online/21-dni-pro-tvou-krasu/ 

 

Těším se na Vás! Zlata 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Amanda
Amanda 19. 9. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 781
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.