Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 14. 7. 2020
Líbí se mi

Online webinář Fit Pain Free: Zjistěte proč vás bolí kyčle

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 14. 7. 2020
Líbí se mi
Online webinář Fit Pain Free:  Zjistěte proč vás bolí kyčle

Online webinář Fit Pain Free: Zjistěte proč vás bolí kyčle

Kyčelní kloub patří mezi největší a zároveň i nejzatěžovanější klouby lidského těla. Pokud vás bolí kyčle, neznamená to nutně, že máte špatné kyčelní klouby. Na vině mohou být neposílené nebo neprotažené svaly v této oblasti. Chcete se dozvědět víc? Připravili jsme si pro vás online webinář, ve kterém se na bolesti kyčlí zaměříme. Připojit se můžete, ať už jste profesionál nebo laik, který se chce dozvědět víc.

Co se na webináři dozvíte?

Během webináře vám představíme nejen metodu Fit Pain Free, ale dozvíte se také nové trendy v oblasti zdraví, cvičení a odstraňování bolesti. Nejdříve si na konkrétních případech našich klientů vysvětlíme příčiny jejich bolestí a důvody proč jsme pro ně vybrali určité cviky. Názorně vám ukážeme, jak klientům metoda Fit Pain Free pomohla v čase a samotné cviky si pak společně vyzkoušíme. Prostor bude samozřejmě i na vaše dotazy.

Připojte se k našemu týmu lektorů

Chcete se stát nebo už jste profesionálem v oblasti odstraňování bolesti? Zaujala vás naše metoda Fit Pain Free? Nejste si jisti, zda máte všechny potřebné informace? I pro vás je náš online webinář jako dělaný. Připojte se k nám online v úterý 21.7. od 19:30 – 20:45 a zeptejte se na vše, co vás zajímá! Budeme se na vás těšit! 

O metodě Fit Pain Free

Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.
Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na www.fitpainfree.com.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 15. 7. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 15. 7. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 15. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 14. 7. 2020

bezva

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 14. 7. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.