Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 25. 5. 2020
Líbí se mi

Online webinář Fit Pain Free: Tentokrát zaměřený na odborníky

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 25. 5. 2020
Líbí se mi
Online webinář Fit Pain Free: Tentokrát zaměřený na odborníky

Online webinář Fit Pain Free: Tentokrát zaměřený na odborníky

Po předchozím online webináři, kterého se zúčastnilo více než 100 lidí, jsme se rozhodli uspořádat další – tentokrát více zaměřený na odborníky. Pokud se řadíte mezi instruktory, lektory, trenéry, fyzioterapeuty, ale i maséry nebo se zajímáte o sport, tělo a jeho fungování, připojte se k nám a zjistěte v čem vám může být metoda Fit Pain Free prospěšná. Přihlaste se ještě dnes!

Nová cesta jak pomoci svým svěřencům a klientům

Fit Pain Free je poměrně nová metoda, tedy alespoň v České Republice. Základy metody k nám přišly z USA. V Evropě ji propaguje zkušená lektorka PaedDr. Hana Toufarová, na jejím vývoji se spolu s ní podílí i Češka žijící v USA Líba Plačková, která byla dlouhou dobu kondiční trenérkou amerických sportovních hvězd.

O Fit Pain Free

Metoda se zaměřuje na jednotlivé svaly, které díky jednoduchým cvikům naposilujete tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly, ani klouby a nic nás pak nebolí. Vhodný je pro děti i dospělé. U dětí díky cvikům nastavíte správné pohybové stereotypy – přesně to, po čem volají doktoři, u kterých dnes většina populace končí s bolestmi zad, kloubů, apod.

Registrujte se a získejte vstup zdarma

Zní to až moc jednoduše? Připojte se k nám na online webinář a přesvědčte se sami. Zodpovíme všechny vaše dotazy, vysvětlíme si, jak celá metoda funguje a jakým způsobem ji můžete využít při své práci s klienty a svěřenci. Stačí se zaregistrovat a v úterý 9. 6. v 19:30 se k nám ZDARMA připojit.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 27. 6. 2020

bezva

Odpovědět
lemur
lemur 31. 5. 2020

Odpovědět
Denča75
Denča75 25. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 25. 5. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.