Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 11. 5. 2020
Líbí se mi

Online webinář Fit Pain Free: Porozumte svému tělu

avatar
Hana Toufarová
Vloženo 11. 5. 2020
Líbí se mi
Online webinář Fit Pain Free: Porozumte svému tělu

Online webinář Fit Pain Free: Porozumte svému tělu

V minulých článcích jsme vám lehce představili metodu Fit Pain Free. Ukázali jsme vám některé základní cviky pro odstraňování bolesti nebo jste se k nám mohli připojit na naše online lekce (a stále můžete). Teď pro vás máme jedinečnou možnost dozvědět se ještě mnohem více! Již tento čtvrtek 14.5. se k nám můžete ZDARMA připojit na úplně první online webinář Fit Pain Free.

Co zajímavého se dozvíte?

Fit Pain Free je poměrně nová metoda, tedy alespoň v České Republice. Metoda se zaměřuje na jednotlivé svaly, které díky jednoduchým cvikům naposilujete tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás pak nebolí.

Zní to až moc jednoduše? Připojte se k nám na online webinář a přesvědčte se sami. Zodpovíme všechny vaše dotazy, vysvětlíme si, jak celá metoda funguje a dozvíte se i novinky ohledně zdraví a trendů v oblasti odstraňování bolesti. Stačí se zdarma zaregistrovat a ve čtvrtek 14. 5. v 19:30 se k nám připojit.

Připojte se k našemu týmu lektorů

Chcete se stát profesionálem v oblasti odstraňování bolesti? Zaujala vás naše metoda Fit pain free natolik, že chcete pomáhat lidem k životu bez bolesti? Nejste si jisti, zda máte všechny potřebné informace? I pro vás je náš online webinář jako dělaný. Připojte se k nám a zeptejte se na vše, co vás zajímá! Budeme se na vás těšit!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 6. 2020

super

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 18. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 12. 5. 2020

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 11. 5. 2020

Odpovědět
gustawka
gustawka 11. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 354
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.