Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 2. 11. 2019
Líbí se mi

Om Chanting

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 2. 11. 2019
Líbí se mi
Om Chanting

Om Chanting

Než se pustím do samotného vyprávění mého příběhu s touto technikou, pak chci nejprve odpovědět na to, co vlastně OM Chanting je?

OM Chanting je skupinová technika, která využívá transformační síly zvuku ÓM k aktivaci sebeharmonizujícího potenciálu účastníků. Tato technika transformuje negativitu v pozitivní energii, pomáhá čistit okolní prostředí a podporuje fyzickou, emoční a duchovní rovnováhu všech zúčastněných.

Láska se má sdílet. Prostřednictvím OM Chantingu se lidé setkávají v místních společenstvích a národech po celém světě, aby sdíleli pozitivní vibrace ÓM a svou lásku k Matce Zemi.

Tato praxe podporuje vnitřní klid, jasnost mysli, emoční svobodu a fyzické zdraví. Mnoho lidí zažívá pozitivní posun ve vědomí, díky kterému se pak ve svém životě těší většímu klidu, radosti a lásce. Díky výjimečnému požehnání vytváří OM Chanting vibrační frekvenci, která uvolňuje negativitu, transformuje ji a zaplavuje účastníky pozitivní energií.

Vibrační vlny, které v OM Chantingových kruzích vznikají, se šíří do vzdálenosti 2 kilometrů a vytvářejí tak harmonické, mírumilovné prostředí a jednotu mezi lidmi a přírodou. ÓM rezonuje v tělech účastníků i po skončení zpívání v kruhu a oni tak mohou sdílet pozitivní vibrace všude, kam jdou.

A jaký je ten můj příběh?

Před pár lety jsem se seznámila s Ivanou (dnes duchovním jménem Rohini) a díky ní ke mě formou sdílení začali přicházet nové informace. Byla jsem u samotných začátků, kdy začínala jezdit do Ašrámu v Německu a sama jsem byla zvědavá, čemu že se to začíná věnovat. Ivana mi to tehdy dávkovala jemným způsobem a já se v tu chvíli nejvíce nadchla pro - tehdy - OM Healing, jehož sílu jsem chtěla moc zažít na vlastní kůži. Po nějaké době jsme se domluvily, že ten kruh uspořádáme v Příbrami, na silném energetickém místě - na Svaté Hoře.

Když jsem v roce 2013 v Příbrami na Svaté Hoře pomáhala organizovat tehdy ještě OM Healing, byla jsem nervózní a netušila jsem, co se s tím vším spustí a jaká to bude jízda. Zprvu jsem měla chvílemi i pochybnosti, ale ty mě postupem času opouštěli.

Díky tomu prvnímu setkání s touto krásnou technikou jsem kruhy začala pravidelně navštěvovat, mezi tím se tato krásná harmonizující technika přejmenovala na OM Chanting a já si říkala, jak krásné by bylo OM Chanting šířit. Workshop pro organizátory jsem si tak chtěla již delší dobu udělat, ale vždy mě něco zastavilo. Říkala jsem si, že vše je v pořádku a pokud mám vlastní kruhy pořádat, tak to přijde.

A v létě letošního roku jsem se potkala s Janou, kterou jsem znala od vidění...a ta na sobě zapracovala, ušla velký kus cesty a z nenápadné ženy se stala ta žena, která svítí a šíří lásku kolem sebe. Daly jsme si setkání u snídaně, ráno jsme strávily krásným povídáním a já jsem se během toho setkání utvrdila v tom, že ta má touha šířit OM Chanting je velká a že mi nic nebrání v tom udělat ten další krok...

A ano, kdo si počká, ten se dočká....letos v srpnu jsem absolvovala krásný workshop pro organizátory pod vedením Charlotte Vrindavani Dasi. Hned na to jsem si požádala o požehnání k organizování OM Chantingu a trpělivě jsem čekala na tu správnou chvíli. A přišlo, po poměrně krátké době, asi po 3 týdnech, mi přišla e-mailem zpráva s gratulací, že se stávám organizátorem.

Stačilo jen začít nechat věci jen tak volně plynout, bez zbytečného tlačení na to, že něco musí být. Nemusí , ale může, pokud tomu nechám volný průběh.

S pokorou a láskou se těším na ta setkávání nejen při OM Chantingu, ale i v dalších kruzích pro ženy.

Věřím, že se i brzy najdou vhodné prostory pro pravidelné pořádání OM Chantingu. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 8. 11. 2019

Zajímavé.

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 10. 11. 2019

Majina
Majina 2. 11. 2019

Musím sa priznať o OM CHantingu som ešte nepočula.

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 2. 11. 2019

avatar
Michaela Křížová 2. 11. 2019

po celé ČR se kruhy pořádají, pokud budete chtít, dejte vědět - mohu vám poslat odkaz na organizátory

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 086
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.