Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lopinka
Lopinka
Vloženo 26. 5. 2015
Líbí se mi

Okamžiky

Lopinka
Lopinka
Vloženo 26. 5. 2015
Líbí se mi
Okamžiky

Okamžiky

"Zkuste občas důvěřovat tomu, co děláte a o čem sníte. Vše je totiž jen v naší hlavě a s tou se dá krásně pracovat."

Jsou to velmi zvláštní chvíle. Mají kouzelnou moc, ať v tom pozitivním slova smyslu nebo v negativním. Jsou také velmi silné a zanechávají v nás pocit naděje i beznaděje. Někdy nám pomohou odrazit se ze dna a šplhat vzhůru. Jednu věc mají ale společnou a tou věcí jsme my. I proto jsou u každého okamžiky originální a nezkopírovatelné. I jejich vnímání je jiné, protože každý jsme jiný. I cítění a vše okolo nich.

Často mi mé okolí říkalo, že díky své občas neomalené puse budu mít problémy. Nedělá mi totiž moc velký problém oslovovat lidi, kteří mi přijdou zajímavý. Ať tím, co dokázali nebo jen ze zvědavosti se zeptat, požádat o radu i pomoc.

Vždy když jsem chytla podobný nápad a svěřila jsem se s ním mému okolí, klepali si všichni na čelo, jak toto může dopadnout. Nebrala jsem je vážně, protože vždy u mě převládaly tak krásné pocity, že je nic nemohlo zastavit. Ruku v ruce se k nim přidaly i sny a představy. Velké plány dotažené do krásného,  konce. A světe div se, zatím vše vyšlo tak, jak jsem si nalajnovala. Kouzlo těchto okamžiků je neuvěřitelné. Způsobují neuvěřitelný příval endorfinů. Mohu si díky nim odškrtávat svůj seznam, který se sice každou chvílí mění, ale o to je pak pestřejší. Když vyzobu pro mě zatím ty nejzásadnější, tak na prvním místě je oslovení spisovatelky, kterou obdivuji, a kterou jsem požádala o názor na mnou tvorbu. Vše dopadlo na výbornou. Druhý, který bych vyzdvihla je oslovení šéfredaktorky, která mi pomohla vyplnit narozeninové přání a třetím v pořadí je oslovení sportovkyně, která se se mnou sejde. Není jich mnoho, ale stačí. Jsem za ně neuvěřitelně ráda a čerpám z nich neustále. Samozřejmě, že přišly i takové, které se nevyplnily, ale proto tady byly ty úspěšné, které mě hnaly a ženou stále dopředu.

Občas stačí hodně málo, abychom měli energii plnit si a vytvářet si své okamžiky. Mají totiž velkou výhodu a to tu, že jen tak nezmizí. Občas se schovají a proto je dobré čas od času na ně zavzpomínat a nechat se znovu pohltit přívalem endorfinů. My je totiž potřebujeme a oni potřebují nás. Bez nich bychom nebyli kompletní a proto, pojďte jim naproti. Nebojte se jich. Zkuste občas důvěřovat tomu, co děláte a o čem sníte. Vše je totiž jen v naší hlavě a s tou se dá krásně pracovat.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 22. 5. 2020

Snažím se žít dneškem.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

žít dneškem je to nejlepší

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 22. 7. 2015

musíme žít okamžikem

Odpovědět
benca
benca 28. 5. 2015

treba zit teraz

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
94 742
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.