Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 1. 11. 2020
Líbí se mi

Ohlédnutí za Samhainem: S vděčností a inspirací

avatar
Renata Petříčková
Vloženo 1. 11. 2020
Líbí se mi
Ohlédnutí za Samhainem: S vděčností a inspirací

Ohlédnutí za Samhainem: S vděčností a inspirací

Ďáblíci budou vystrkovat drápky a bude to chtít, abychom neusnuli na vavřínech. Jak je letos ten Samhain jiný!
Kde jste na své cestě?
 
Mým tématem jsou:
 
Závislosti, okovy, neschopnost jít svou cestu/nebo naopak první osvobození a ochutnávání svobody: Všechno, co vám souvisí nebo v celém roce souviselo s překonáváním vlastních omezení, vnějších omezení, často mohlo jít i o závislostní vztahy, nebo uvědomění si škodlivosti něčeho, zkuste toto zpracovat jako zkušenost. Bylo to taky, mělo to svůj význam, který nyní můžete velmi jasně vidět, byť by to byl jen záblesk úlevného pochopení. Nejde tady o nějaké činy, do ničeho se nenuťte - energie je klidná, plynoucí... stačí si jen UVĚDOMIT... a zdá se, že vše ostatní přijde samo ještě do konce roku. Dílčí úleva, nový nápad.... zhroucení starého, které uvolní místo pro nové. 
Nastavte si nové cíle bez okovů...
S vděčností si uvědomte, kolik jste toho již ze sebe smyly.... a jak jste silná, kde přesně jste. 
V obou případech by se mělo něco málo okolo Vás pohnout kupředu, přesvědčit Vás, že právě ten nový, změněný život, je ten pravý pro vás. Máme být pevní ve svých záměrech. Sami v sobě.
 
Vztahy, muži, partneři, stabilita, kterou v životě potřebuji: tady je tráva zelenější, tady už sedíme na svém místě a rozhlížíme se. To, co nás škrtilo a co jsme museli překonat, už je nad naší hlavou jako lovecká trofej, ale i tak se zdá, že Císaře, který je na kartě, tato trofej už pranic nezajímá. Jeho pohled se upírá do budoucnosti, má plány, ví.... a v ruce drží šachového krále.
Řešíte-li tato témata, dejte najevo, kam potřebujete jít, nabídněte svá řešení. Zaměřte se na cíl a tady opravdu něco reálného udělejte. Udělejte ten tah králem... Táhněte figurkou také směrem k sobě, dejte si něhu, čas pro sebe, dejte si něco, co Vám chybělo k dosycení, pohlazení, k fyzickému zdraví. Nyní tvoříte přitažlivost nějakými reálnými činy a posuny - posunete-li se, příští rok Vám přináší radost a nový impuls, pro který se srdce nadchne a umožní vám vstoupit na zcela nová, úžasná území. Máme být pevní v nějakém konkrétním kroku, byť maličkém...
 
Budete-li chtít, napište si o svůj vlastní minivýklad... viz web dole.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 2. 11. 2020

Odpovědět
Tamara
Tamara 1. 11. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 1. 11. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 766
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.