Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Odpočítávám poslední dny …. aneb další splněný životní cíl díky ZONKY!

Líbí se mi
Odpočítávám poslední dny …. aneb další splněný životní cíl díky ZONKY!

Odpočítávám poslední dny …. aneb další splněný životní cíl díky ZONKY!

Již za pár dní vyjde z tiskárny přímo do knižního distributorského skladu a poté do všech knihkupectví, má druhá kniha, která pomáhá těm, kteří to potřebuji. Tentokráte je pomoc cílená na útulkové chlupáče. Poznala jsem několik báječných osobností, kteří i když mě v životě neviděli a ani moje jméno neznal nikdo z nich, přesto jsme společně dokázali vytvořit jedinečný knižní projekt, a to, výjimečnou kuchařku plnou skvělých receptů na hlavní chody i dezerty, které uvařili známé osobnosti a prostřednictvím ní, se s vámi o ně podělí. Navíc jsou v kuchařce i informace o jednotlivých osobnostech, kde je můžete potkat nebo aktuálně vidět, na konci kuchařky najdete také velmi oblíbené antistresové omalovánky (pouze v tištěné verzi) a také obsahuje spoustu informací o 5ti vybraných útulcích pod patronátem nadačního fondu Pes v Nouzi, kterým je naše finanční pomoc z prodeje každé kuchařky mířená. Jsou to tyto útulky:

DOGPOINT, VOŘÍŠKOV, BROUMOV, DOCASKY.CZ a KLAŠTERCKÝ ÚTULEK CIBOUŠOV

Kuchařka s názvem „ Česko vaří a pomáhá“ je již mojí druhou knihou (první byla „Kuchařka pro nejmenší“ – zde část výtěžku jde na Linku bezpečí a koupíte jí stále u všech knihkupců). Jelikož jsem na mateřské a již jednou jsem tu v předchozím blogu sdělovala, že STARTOVAČ.CZ, který jsem zkoušela, nedopadl dobře, hledala jsem další možnosti, protože sponzoři či partneři se na poslední chvíli odmlčeli.-( mě to však mrzelo jen chvilku a hledala jsem dál. Poslední dobou jsem slyšela hodně o společnosti a půjčkách ZONKY a jako maminka na mateřské jsem se bála, že úrok bude veliký. Ale co, nějak to musím zvládnout a byla tu další šance, jak to nevzdat a zkusit to i za cenu zadlužení. Zaregistrovala jsem se, napsala příběh a možná jsem tomu nevěřila ani já, co jsem viděla. Jakmile jsem dala tlačítko „příběh odeslat“ vyskočilo mi v 1 minutě – projekt 100% zafinancován! Vyvalila jsem oči, mačkala jsem tlačítko stále dokola, jestli to není nějaký omyl či chyba, ale nebyla. Můj příběh natolik oslovil, že jsem dostala nejen lepší úrok než ostatní (přihlédli na mou aktivitu v pomoci druhým), ale byl také ihned zafinancován a já do 3 dnů měla finance na tiskárnu. HURÁ má kniha číslo 2 je tedy již v tiskárně a už se moc těším, až jí budu držet v ruce a hlavně až bude pomáhat tam, kde to je potřeba, a to, chlupáčům z útulků.

Již brzy vás pozvu na křest této knihy, který se bude konat s osobnostmi v Praze v CČM a v OC OLYMPIA v Brně v září a v říjnu 2016, pro první příchozí budou připraveny dárky v podobě dobrot pro vaše zvířecí miláčky. Kniha bude vycházet i elektronicky, tak aby mohl pomáhat zakoupením každý. Z každé knihy jde 40 Kč na nadační fond PES v Nouzi a tedy útulkům z knihy.

Sledujte mě a již brzy vám sdělím více.

PS: Jedno moudro ode mne pro vás:

Plňte si svá přání a cíle, jděte a nebojte se prvních nezdarů a překážek, hledejte další a další způsoby, jak něčeho dosáhnout do té doby, než to dokonáte. Kdo v životě něco vzdá a nedotáhne to do konce, nikdy nic nezíská ani nedokáže!  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Lanad
Lanad 14. 9. 2016

gratuluji

Odpovědět
antpav
antpav 29. 8. 2016

Blahozelam.

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Děkuji-))

Tamara
Tamara 25. 8. 2016

Tak to je skvělý, gratuluji

Odpovědět
Ivana Tremlová - autorka projektů, které pomáhají

Děkuji Tamarko

Tamara
Tamara 25. 8. 2016

Pokud mi to okolnosti dovolí, dojela bych do Brna do Olympie na křest.Jestli se nepletu 8.1: ve 13,00 ?

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 488
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.