Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 20. 1. 2019
Líbí se mi

Od myšlenky k výsledku

avatar
Michaela Křížová
Vloženo 20. 1. 2019
Líbí se mi
Od myšlenky k výsledku

Od myšlenky k výsledku

  1. Myšlenka – přesně to, co si myslím si jako magnet přitahujeme do svého života. A jen díky naší vědomé mysli se můžeme rozhodnout, čemu budeme věnovat pozornost. Vznikají tak nápady, které můžeme snáz zrealizovat. 
  2. Rozhodnutí – pro to, abychom zrealizovali naše nápady, musíme se rozhodnout. Náš sen se tak může začít stávat jasnější a lehce ho můžeme začít realizovat. Jasným rozhodnutím se ze snu stává cíl. 
  3. Emoce – ve chvíli, kdy smícháte svůj sen společně se svým cílem tak, jako by byl už skutečný, odevzdáme svůj záměr naší mysli. 
  4. Činnost – naše mysl nám často brání konat a udělat první krok, protože jsou v ní uloženy naše staré zvyky. Pokud naše rozhodnutí spojíme s touhou dosáhnout něčeho nového, po čem toužíme, snadno se tak vydáme na cestu k cíli.  

 

  A nyní se posaďme, zavřeme oči a nechme svou představivost, aby vytvořila přesně takový život, po jakém toužíme. Pak se do toho života přenesme - na to místo přestaňme na ten vytoužený život myslet, kde chceme být, ale začněme myslet přímo z toho života, který chceme žít. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

Odpovědět
avatar

Přesně tak, lidé sledují filmy a čtou mnohé moudré knihy, kde chybí to hlavní a to je emoce, která dává celý vesmír do pohybu. A ten kdo je nemá pod kontrolou, tak si kolikrát nevědomě spouští věci, které si nepřeje...

Odpovědět
avatar
Michaela Křížová 27. 2. 2019

lemur
lemur 21. 1. 2019

K zamyšlení.

Odpovědět
avatar

Majina
Majina 20. 1. 2019

treba sa zamyslieť a rozmýšlať.

Odpovědět
avatar

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 086
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.