Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 14. 8. 2016
Líbí se mi

OBRÁZKOHRANÍ – NAJDI VZKAZ PRO SEBE

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 14. 8. 2016
Líbí se mi
OBRÁZKOHRANÍ – NAJDI VZKAZ PRO SEBE

OBRÁZKOHRANÍ – NAJDI VZKAZ PRO SEBE

Eva Pitnerová

Sedla jsem si k počítači a naladila jsem se na obrázky a jejich vzkazy, které si vás přivolaly právě tím, že vás zaujaly. OBRÁZKOHRANÍ je vlastně takový vhled do vaší duše. Někdy jsme tak zahlceny povinnostmi nebo každodenností, kterou vnímáme spíše negativně, místo abychom ji oceňovaly jako dar. DAR, KTERÝ NÁM JE DÁVÁN. Každý den je příležitost k životu a novým zkušenostem, či prostorem pro lásku. Proto někdy neslyšíme, to, co nám naše duše šeptá. Proto jsem se rozhodla, před více jak rokem a půl, vzkazy vaší duše vám předávat skrze obrázky, KTERÉ SI VÁS ZAVOLAJÍ.

Špatný obrázek si vybrat NELZE. Přesně ten obrázek, který jste si zvolily na mé fanpage NEJSI V TOM SAMA  nebo si ho zvolíte přímo tady, je přesně ten, který má pro vás poselství.

Teď pro vás tvořím eBook plný obrázkohraní, včetně bonusu těch nejlepších obrázkohraní, která byla pouze na facebooku a již je odvál čas. Převlékla jsem všech dvacet OBRÁZKOHRANÍ do nového kabátku a přidala ZCELA NOVÉ, jinde se neobjevující  OBRÁZKOHRANÍ. To vše najdete právě v chystaném eBooku. Těšíte se?

Tentokrát bude OBRÁZKOHRANÍ nejen o tom, co vám říká přímo obrázek, ale také o tom, jakým vzkazem k vám MLUVÍ JÍDLO. Požádala jsem o spolupráci Veroniku Hanzlíkovou, která napsala 10 klíčů k tajemství potravin.  Na své fanpage TĚLO A DUŠE V HARMONII – VĚDOMÁ VÝŽIVA vytváří kromě jiného: KDYŽ JÍDLO PROMLUVÍ. Vřele doporučuji jejímu facebooku dát LIKE, abyste si mohly číst úžasné vzkazy jídla. Je to takové OBRÁZKOHRANÍ  s jídlem.

 

Vraťme se ale k OBRÁZKOHRANÍ, které pro vás tvořím já.

Poselství obrázků vám přináší:

♥     Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.

♥     Hladivá slova pro duši.

♥     Nasměrování kudy kráčet.

♥     Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části anebo vše najednou. Tentokráte jsem nezadala téma, abych vás nijak neovlivnila ve vaší volbě obrázku, aby poselství tak k sobě přitáhla vaše duše, nikoli mysl. Na mysli není samozřejmě nic špatného. VÍM, že když se s ní naučíme pracovat, stane se naší velmi dobrou přítelkyní.

Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden (pokud jste již nevybraly na FB), který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

 

obrazkohraní3

OBRÁZEK ČÍSLO  1

Den co den k nám přicházejí různé informace a my se jimi zahlcujeme. Přijímáme  je jako by byli naše. Z TV, rádia, internetu, od ostatních lidí,  k nám přicházejí informace a my se jimi plníme. Formujeme se díky nim. Věříme jim kolikrát víc, než samy sobě. Jsi dobrá, jsi k ničemu – to vše k nám přichází zvenčí. Hodnotíme samy sebe, i své životy díky tomu, co vidíme venku. Srovnáváme se s tím, co je kolem nás. ANO, POKUD SROVNÁVÁNÍ VEDE K INSPIRACI, potom je hnacím motorem nesoucí dobré pocity, PAK JE TO SKVĚLÉ. Pokud vám ale srovnání nese pocity, které bolí a které jsou destruktivní, pak byste měly být opatrné v tom, co k sobě necháváte přicházet zvenčí. Začalo to už velmi dávno. V dětství, ale také ještě mnohem dál, v naší generaci a ještě dál.

Už bylo dost sebemrskání a sebeponižování. Taková, jaká jsi, máš právo na život a na to být šťastná. Uzdravuj své vnitřní dítě a dovol si vyjadřovat své emoce. Vypouštěj je ze svého nitra. Léčíš tím svou duši a bolest nejen Tvou, ale i bolest žen v Tvé generaci. Vyjadřovat emoce je  pořádku, ale zároveň buď k sobě laskavá. Je úplně jedno, co bylo. Je to pryč. TEĎ SI TVOŘÍŠ NOVOU PŘÍTOMNOST I BUDOUCNOST. Minulost uzdravuj. I láskou k sobě samé. Láska je léčivá energie, která dokáže zázraky.

13177203_996081820504891_8114806847572090661_n

Veroničin vzkaz –

Sůl nám přináší vzkaz ze světa emocí. Dokonce se dá říci, že je plná emocí. Dokáže očišťovat a vytahovat energie a emoce nejen z nás, ale i z našeho okolního prostoru. Dejte si jeden kilogram soli na týden pod postel a uvidíte, zda pocítíte nějaký efekt. Jen pak tu samou sůl NEPOUŽÍVEJTE do svého jídla. Nechcete přece, abyste svoje vyčištěné emoce dostali zpátky do svého těla. Raději si do svého jídla dejte novou sůl a nezapomeňte, že nadměrné solení zatěžuje ledviny, které pro změnu souvisí s emocí – strachem.

 

OBRÁZEK ČÍSLO 2

Život je sladký a šťavnatý. Je místem, ve kterém můžeš žít, tak, jak si přeješ. Omezení, která máš, ta jsou jen ve Tvé hlavě. To, čemu věříš, to se Ti také děje. Hlídej si své myšlenky a to jak smýšlíš o svém životě, o sobě samé a všem, co se Tě dotýká. Nezapomínej, že Ty jsi tvořitelkou. Ty máš moc vytvořit vše, co jen chceš. Pamatuj si, že si vytváříš i to, co vnímáš jako špatné, negativní. Vše začíná v Tobě. Tam je ten potenciál, který se Tvým myšlením, mluvením a jednáním dostane do Tvého života. MOŽNÁ MÁŠ O SOBĚ POCHYBNOSTI, možná nedůvěřuješ partnerovi. Co myslíš, že si tím můžeš vytvořit? A co si můžeš vytvořit láskyplným vztahem k sobě samé? Jaký život chceš žít? Život, kde jsi šťastná a jsi vědomou tvůrkyní, která za své dílo přijala plnou odpovědnost anebo CHCEŠ BÝT DÁL V ROLI OBĚTI? Mnoho žen obviňuje své partnery, rodiče, kolegy, atd. z toho, co se jim děje. Je to snazší, ovšem nic hezkého to do Tvého života nepřinese. Vše si tvoříme samy. Možná jsme to vytvořily v daleké minulosti, kterou už si nepamatujeme, ale přesto je to naše dílo. Uzdravuj tu část, která patří Tobě. Převezmi odpovědnost a pomalu rozkrývej své vnitřní nastavení. Pokud si nevíš rady co je potřeba uzdravit, vyhledej někoho, kdo Ti s tím pomůže. SVÉ UZDRAVENÍ POZNÁŠ, zrodíš se totiž v silnou, vědomou a láskyplnou ženu.

13177203_996081820504891_8114806847572090661_n

Veroničin vzkaz –

Mochyně peruánská (Physalis) je skrytým vzkazem lásky. Kromě prospěšných vitamínů a minerálů přináší tajemství života a velkou energii zrození a Slunce. Energie z tohoto plodu vzkazuje – užívejte si Slunce a světlých okamžiků a to i přesto, že jsou někdy zastíněny mraky. Protože: nejen světlé chvilky patří k životu, patří k němu i mraky a méně „vzhledné“ chvíle.

 

OBRÁZEK ČÍSLO 3

Jsi výjimečná, nikdo jiný nebude stejný a nebude dělat nic stejně tak, jako to děláš Ty. Možná to bude podobné, ale nikdy ne stejné. Nemusíš se snažit být lepší a lepší, spíše dělej to nejlepší, co umíš a dělej to tak, abys cítila vášeň a naplnění. Aby to, co děláš, Tě naplňovalo radostí a Ty jsi v tom cítila smysl. Nemusí to být nic obrovského, nemusí z Tebe být prezidentka nebo ředitelka planety, může, ale nemusí. Zeptej se sama sebe: jaké jsou vnitřní pohnutky toho co děláš. Vede tě tam Tvá duše a Ty cítíš naplnění a radost? Nebo Tě vede pocit, že musíš někomu, včetně sebe, něco dokázat a spíše než radost cítíš frustraci, nebo cítíš povinnost, nucenost, či cokoli jiného, co Ti místo radosti přináší lepkavé emoce nedobra? POKUD KRÁČÍŠ ŽIVOTEM V RADOSTNÉM BYTÍ i přes některé nezdary, pak pro Tebe obrázek má jediný vzkaz a tím je: MÁM Z TEBE RADOST. POKUD SE VŠAK LOPOTÍŠ za něčím co Ti ani radost nedělá, tak se zastav a uvědom si, že SVOU CESTU MŮŽEŠ ZMĚNIT.

Nic není definitivní, vše ve svém životě můžeš změnit a začít znovu. To přece nevadí, že jsi před pár lety vykročila na cestu lékařky, ale dnes ti to spíše přináší smutek a představa zavařování marmelád Tě naplňuje radostí. Cesta je volná. Možná není snadná, možná budeš muset překonávat překážky, ale pokud Tvé tělo i duše budou mít vnitřní motivaci, touhu a radost, pak je překonáš.

13177203_996081820504891_8114806847572090661_n

Veroničin vzkaz –

Vajíčka – životodárná surovina, život sám. Vajíčka nám přináší životní sílu. Přináší víru a naději v to, že i z malé věci se mohou zrodit velké. Vajíčko je plné bílkovin, které tvoří hmotu. Bez bílkovin by nebylo život. Užívejte si svoji životní sílu.

Dnes se s vámi loučím i za Veroniku Hanzlíkovou a děkuji, že mé obrázkohraní doplnila o své milé vzkazy.

 

Pojď se podívat 2

KPZtka pro ženskou duši i mysl – propůjčila jsem hlas andělům a vnikly nahrávky, které léčí.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 4. 2. 2017

Zvolila jsem obrázek číslo 1

Odpovědět
Tamara
Tamara 15. 8. 2016

ano, zajímavé

Odpovědět
Glady
Glady 15. 8. 2016

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 489
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.