Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 12. 1. 2017
Líbí se mi

Obrázkohraní - co vám prozradí obrázky aneb kam zacílit pozornost v roce 2017

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
Vloženo 12. 1. 2017
Líbí se mi
Obrázkohraní - co vám prozradí obrázky aneb kam zacílit pozornost  v roce 2017

Obrázkohraní - co vám prozradí obrázky aneb kam zacílit pozornost v roce 2017

Už pár dní si užíváme s novým rokem, a ještě aby ne, když je tak atraktivní. Čeká nás v něm mnoho hezkého. Ostatně, to jsem vám sepsala přímo tady>> a taky tady>>.

Než se však začtete do kartoskopů, mám pro vás dobrůtku v podobě 1. obrázkohraní v tomto roce.

Zadávala jsem ho tentokrát i s tématem, které zní ZÁMĚR NA ROK 2017.

Věřím, že svůj osobní záměr na tento rok máte. V obrázkohraní najdete téma na celý rok. Záměr v obrázkohraní je tedy to, kam máte nasměrovat svou pozornost.

Prozradím vám, kam jsem jí nasměrovala já. Můj záměr na tento rok je provést vás jím tak, abyste poznaly samy sebe a osvojily si techniky, jak si pomoci samy. Takže já mám záměr jasný.

Být vám průvodkyní rokem 2017. Teď se podíváme na vaše záměry pro letošní rok.

Pojďme k očekávanému OBRÁZKOHRANÍ

Poselství obrázků vám přináší:

  • Odpovědi na vaše otázky, i na ty nevyslovené.
  • Hladivá slova pro duši.
  • Nasměrování, kudy kráčet.
  • Radost, že cítíte vzkazy, které jsou v nich zachycené.

OBRÁZKY VŽDY TVOŘÍ CELEK.  V našich životech vždy prožíváme buď jednotlivé části anebo vše najednou. Nechte na sebe působit obrázek a vyberte si jeden, který vás intuitivně nejvíce přitahuje.

Obrázek číslo 1:

Postupně se zbavujte všeho nepotřebného. Nahromaděných, rozbitých či nevyužívaných věcí. Udělejte si pořádek ve svých vztazích a ve své mysli. Přemýšlejte o tom, jak zlepšit své stravovací návyky. Čím můžete svému tělu udělat dobře. Dobře i zdravě se najíte s Veronikou Hanzlíkovou nebo Darinou Šindelářovou.

Záměr na rok 2017 si tedy dejte OČISTU. Věnujte pozornost místům ve vašem životě, které potřebují ozdravit a hlavně, které potřebují vypudit stagnující energii. Všechny oblasti, které jsou zanesené negací a stagnací, si vezměte do parády a pořádně je provětrejte. Nemějte strach, že nedokážete ze svého života pouštět věci, které vám už neslouží.

Uvědomte si, že když se zbavíte všeho nefunkčního, rozbitého, toho co už prostě neoblečete nebo se rozejdete s někým, kdo si váš neváží, vytvoříte tím místo pro nové věci nebo možnosti. Někdy totiž přes hromady haraburdí kolem sebe nebo v hlavě nevidíme to, co nám vesmír posílá. Nové možnosti, nápady anebo příležitosti.

Přeji vám, abyste měly chuť do OČISTY a otevřely se tak novým zkušenostem.

Obrázek číslo 2:

Vaším záměrem pro letošní rok by mělo být – MÍT RÁDA SVÉ TĚLO A SEBE SAMU.

Věnujte láskyplnou pozornost svému tělu. Možná si říkáte, že nemůžete. Přeci, jak můžete mít rády něco tak nehezkého jako jste vy. Můžete. Jste to totiž vy. Vaše tělo není něco, co můžete vyměnit, když se vám nelíbí nebo s ním nejste spokojená. Vaše tělo jste vy samé. Je v téhle chvíli takové, jaké ho potřebujete mít. Třeba nemáte postavu modelky nebo tvářičku, kterou by zrcadlo prohlásilo za nejkrásnější na světě, kdyby umělo mluvit. I přesto si zasloužíte mít se rády.

Nejen že si to zasloužíte. Vy na to máte právo. Zapomeňte na všechno, co jste si během vašeho života vyslechly, a dovolte si uvěřit tomu, že si zasloužíte lásku a něhu od sebe samých. Nic jiného v tuhle chvíli a po celý rok není důležitější. Ono se totiž od lásky k sobě odvíjí všechno.

Zamyslete se nad otázkou – KDYŽ NEMÁM RÁDA SAMA SEBE, PROČ BY MĚ MĚL MÍT RÁD NĚKDO JINÝ, NEBO DOKONCE PROČ BY MI VESMÍR MĚL DÁVAT TO NEJLEPŠÍ?

Určitě si říkáte, jak se asi mám mít ráda? Jí se to kecá, když ví jak na to. Nevěděla jsem, ale díky cestě dovnitř své duše, do svého vnitřního světa jsem se to postupně naučila. Nemusíte to zvládnout samy, je mnoho průvodců, kteří vám ukážou jak. Stačí jen hledat a požádat anděly, aby vám do cesty přivedly někoho, kdo vám ukáže jak. Dobrým startem pro vás by mohla být tato kniha.

Přeji vám, abyste se naučily k sobě být laskavé a láskyplné.

Obrázek číslo 3:

Zajímalo by mě, co tě napadalo, když sis vybírala páva. Vsadila bych se, že hodně z vás napadla pýcha. Být pyšná po celý rok 2017 by asi byl divný záměr, že? Pýcha to není, nebojte. Není to ani pokora, která by se nabízela. Záměrem pro rok 2017 by u vás mělo být – VIDĚT MOŽNOSTI. Zajímavý záměr, že? Souvisí totiž s otevřeným srdcem a naladěnou myslí na hojnost.

Chtěla bych vám připomenout, že platí pravidlo – ČEMU VĚŘÍM, TO SE DĚJE nebo také TO ROSTE.

Možná jste se hodně soustředily na problémy a neúspěchy. Kolem sebe jste viděly bubáky a důvěra šla na vandr. Proto si vás přitáhl tento obrázek. Chce vám totiž předat vzkaz, že se máte naučit vidět kolem sebe kromě bubáků příležitosti. Chce se po vás, abyste svou mysl začaly uzdravovat a nastavily si nové vnitřní programy.

Dívejte se kolem sebe a hledejte věci, lidi nebo situace, které vás povznášejí na duchu. Zaměřte svou pozornost na vše krásné. Obklopte se pozitivní literaturou. Navštěvujte kulturu, která vás naplňuje nadějí a optimismem. Vyhledávejte lidi, kteří jsou úspěšní a spokojení. Nechte se inspirovat vším, co má vibrace růstu. Postupně opouštějte staré návyky, kterými jsou kritika, posuzování, hodnocení a mnoho dalších ošklivých bubáků v hlavě. Nic dobrého nepřináší, tak je nekrmte tím, že budete svou pozornost věnovat věcem, které je živí.

Přeji vám, aby do vašeho života neustále přicházely nové pozitivní možnosti.

Obrázkohraní je vaše oblíbená laskomina a já jich pro vás nachystala JEDNATŘICET

To už je pěkná bomboška.

Chcete si jich pár slupnout teď hned?

Mám je pro vás nachystané přímo tady>>

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Jana7
Jana7 14. 1. 2017

vybráno

Odpovědět
k.eva
k.eva 14. 1. 2017

Odpovědět
Amanda
Amanda 13. 1. 2017

Je to jasné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 337
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.