Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 18. 12. 2019
Líbí se mi

Objevte luxusní značku Wolford ve Slovanském domě.

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 18. 12. 2019
Líbí se mi
Objevte luxusní značku Wolford ve Slovanském domě.

Objevte luxusní značku Wolford ve Slovanském domě.

Během letošního adventu nabízí nákupní galerie Slovanský dům prostor pro ty, co hledají originální dárky, ale i pro ty, kteří si rádi v klidu vychutnají výjimečnou sváteční atmosféru. Najdete zde také nově otevřený obchod s luxusním spodním prádlem, konfekci, doplňky i punčochy značky Wolford.

Společnost Wolford se za 60 let své historie etablovala jako luxusní značka v prémiovém segmentu mezinárodního světa módy. Tradiční řemeslo – pletařské umění – zušlechtěné know-how, jakož i ambice, být konkurenci stále o krok napřed, okřídlili inovativního ducha a expanzi podniku. Tak došlo postupně k rozšíření hlavní výrobní činnosti Legwear o výrobky skupiny Ready-to-wear, Lingerie, Swimwear a Accessoires.

Již v 80. letech minulého století realizovala společnost Wolford nápady mezinárodních návrhářů, kteří se svými kreacemi postarali o nadšený obdiv na přehlídkových molech. V polovině 90. let pak byly zahájeny první designové spolupráce jako »Wolford meets Vivienne Westwood« a »Wolford + Lagerfeld Gallery« od Karla Lagerfelda. Následovaly další sezónní spolupráce značek, například s návrháři Kenzo, Emilio Pucci a Valentino.  Wolford uspěl se svojí „Lady-akcií“ 14. února 1995 na Vídeňské burze. Dnes je Wolford mezinárodně uznávanou módní značkou nejvyšší kvality, nadčasové elegance a luxusu.

Kolekce Wolford se distribuují do 65 zemí celého světa prostřednictvím sítě vlastních obchodů, jakož i obchodních partnerů a online.

Přijďte si vybrat vánoční dárky do nově otevřeného obchodu Wolford v centru Prahy ve Slovanském domě a užijte si přitom také pohodovou adventní atmosféru ve vyzdobené a rozsvícené zahradě.

Slovanský dům – Na Příkopě 22, 110 00 Nové Město, Praha 1

www.lilianaphilippe.com

www.wolford.com

www.slovanskydum.cz

https://www.facebook.com/LilianaPhilippeCZ

https://www.instagram.com/lilianaphilippe/ 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 4. 1. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 19. 12. 2019

Super.

Odpovědět
Tamara
Tamara 18. 12. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 981
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.