Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nadett
Nadett
Vloženo 26. 11. 2020
Líbí se mi

Objevte klíč k sobě samé. Užijte si zdraví, lásku, úspěch a bohatství.

Nadett
Nadett
Vloženo 26. 11. 2020
Líbí se mi
Objevte klíč k sobě samé. Užijte si zdraví, lásku, úspěch a bohatství.

Objevte klíč k sobě samé. Užijte si zdraví, lásku, úspěch a bohatství.

KRÁTKÝ ÚVOD:

Můžete přečíst a pochopit tisíce pozitivních knih a pořád budete nešťastní.

Můžete vyzkoušet stovky výkladu karet (což může ovlivňovat zkrz. černou magii naše podvědomí) a stále se nám nebude dařit.

Můžete navštívit desítky terapeutu, regresi podvědomí a účinky mohou být jenom dočasné, možná i opačné.

Kde je klíč ke zdraví, lásce, úspěchu a bohatství?

Klíč je v každém z nás a našich podvědomých-nevědomých paměťových/stresových buňkách. 

Bohužel tato společnost je založená na strachu a závislosti na nepravdivých informacích z médii (většinou ani nevíme která skupina lidí nás zrovna potřebuje podprahově ovlivnit), televizi kde vidíme jenom negatIvní věci.

"naučili jsme se programovat počítače a ochraňovat je před viry, ale zapomněli jsme jak funguje lidské vědomí, podvědomí, nevědomí (ve své pravé podstatě a přitom je to tolik je to podobné)."

 

Klíč k sobě samé & Podvědomí/Nevědomí 

Proč se nám stávají negativní životní situace, proč máme potíže se zdravím, proč nemáme úspěch a uznání, proč se  nám nedaří? ''Klíč'' je v nevědomí, v 95% rozumu kolujícího v naších buňkách. Je to jako magnet. Radiová frekvence, pomocí které jsme si uložili celý náš život, a to hlavně v dětství. 

O čem se v roce 1930 jen tiše mluvilo, se před 14-ti lety vědecky prokázalo. V dětství "dostaneme" vzorce, pocity, emoce, a to jak negativní, tak pozitivní. Buněčná paměť a tzv. stresové emoce uložené do nevědomí bývají tichým až nechtěným spouštěčem věcí, které si pak tvoříme sami. A zvláště z dětství si takových "zápisů" sbíráme poměrně dost. Nevědomí ale takový emocionální pocit nerozlišuje. Proto se nám v životě spousta věcí opakuje nebo se nám nedaří, protože paměťové buňky si vše poctivě uloží do nevědomí. Asi jako PC.

Nevědomí neřeší vaše myšlenky a vaše názory. A už vůbec ho nezajímá, že se snažíte pozitivně myslet na vědomé úrovni. To může být jen dočasné, jako když zametete špínu pod koberec. Studnu také nevyčistíte tím, že ji zasypete chemií, ale musíte vypustit vodu, abyste vyčistili dno plné špíny....

Zaujímáním postojů vytváří naše buňky synaptické spoje a myšlenka vytváří  emoce/vzorce. Myšlenka řídí to, co se s námi děje. Pomocí kódů pracujeme na tom, abychom tyto staré vzorce z dětství smazali. Klíč je uložen v našem nitru a ve vlivu paměťových stresových buněk.

Úvodní konzultace 30 minut zdarma.

Doplňující informace: 

Techniky jsou vzájemně propojené a tím, že má každá žena svoji cestu, má své specifické nároky, a pak má i individuální přístup. Propojením pradávných technik, cvičením a prací na sobě tak omladíte svoje buňky, osvěžíte své tělo a probudíte svoji vnitřní krásu. Tato metoda je vynikajícím prostředkem při redukčních programech.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 26. 11. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 806
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.