Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Markéta Králová
Markéta Králová
Vloženo 3. 6. 2016
Líbí se mi

Objev v sobě kapky něhy, lásky a důvěry

Markéta Králová
Markéta Králová
Vloženo 3. 6. 2016
Líbí se mi
Objev v sobě kapky něhy, lásky a důvěry

Objev v sobě kapky něhy, lásky a důvěry

Často se u lidí setkávám s názorem, že jazyky se nemůže naučit každý. Musíte mít na ně talent, nadání, mít pro ně cit. Jazyky se prý vlastně nemůžete naučit ani tehdy, pokud vaše občanka říká, že je vám více jak 40. Prý se je nenaučíte, pokud často necestujete - to jsou pouze střípky, které často slýchám.

Ale vážně to tak je? ŘÍKÁM: "NENÍ". Jazyky se může naučit opravdu každý. Tak, jak jste se naučili svůj rodný jazyk. Denně s ním mluvíte a předáváte jím informace. Naučili jste se ho úplně spontánně a přirozeně. Stejně tak to můžete udělat s těmi ostatními jazyky. Ráda vám s tím pomohu 

Dochází mi, že nedostatek nebude v talentu, citu a pochopení pro jazyk, věku, rase, nedostatečných podmínkám pro cestování apod., ale v tom, že si dostatečně nevěříme, že bychom to zvládli. V tom, že jsme se nerozhodli pro to to zvládnout. Věnovat tomu energii, čas, peníze a svoji pozornost. A tak vám přeji, ať v sobě objevíte kapky něhy, lásky a důvěry v sebe samé, že to prostě zvládnete Ať už se jedná o jazyky nebo cokoliv jiného.

Much love,

Markét

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 24. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 7. 5. 2020

zajímavé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 12. 2. 2020

jazyky nejsou moje silná stránka, ale umím - rozumím slovenštině, často i polštině, hůř už ruštině, kterou do nás cpali ve škole...No a německy jsem už zapomněla. Anglicky, když něco potřebuji, přeložím na Seznamu. A tuhle jsem si na Translatoru překládala něco z turečtiny .-)

Odpovědět
Haniky
Haniky 3. 6. 2016

Markét, je to přesně tak. Jakmile jsem na sebe přestala být přísná a bát se, co zase zkazím dostalo mé učení úplně jiný rozměr. Dokonce se na lekce aj těším. Otočila jsem svůj pohled následovně : There are no mistakes, just steps to be perfect.

Odpovědět
Markéta Králová
Markéta Králová 6. 6. 2016

To mám obrovskou radost Pokud se bavíme konkrétně o jazycích, tak je to podle mého vážně sranda. Jde si to učení užít. A při správných metodách člověk ani nepozná, že se učí Opravdu to mohu potvrdit na vlastní kůži. Tak držím pěsti

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 072
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.