Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 5. 4. 2018
Líbí se mi

Mayský horoskop na období Jaguára: Buďte věrní své vnitřní pravdě a nenechte s sebou nikým manipulovat

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 5. 4. 2018
Líbí se mi
Mayský horoskop na období Jaguára: Buďte věrní své vnitřní pravdě a nenechte s sebou nikým manipulovat

Mayský horoskop na období Jaguára: Buďte věrní své vnitřní pravdě a nenechte s sebou nikým manipulovat

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období Jaguára, které vám může dodat velkou sílu k důležitým změnám ve vašem životě. Mnozí z vás budou konfrontování s tématem moci a bezmoci v různých záležitostech, které jsou pro vás důležitá. Buďte věrní své vnitřní pravdě a nenechte s sebou nikým manipulovat. Mějte odvahu jít za tím, co víte, že je pro vás nejlepší. Uvědomte si, že nejste nikdy sami, přestože se tak můžete cítit. Uveďte svůj život do rovnováhy a snažte se být tou nejlepší verzí sama sebe.

1-Ix (Jaguár) od 8.4. – 20.04.2018

Jaguár vám může dodat eleganci, kouzlo osobnosti a schopnost odhalovat tajemství vesmíru. Toto noční zvíře je spojeno s lunární moudrostí, a tak můžete prohloubit svou intuici a posílit všechny oblasti ve svém životě, které to potřebují. Musíte mít však odvahu skočit do temného neznáma a důvěřovat duchu, který vás nikdy neopustí, přestože se to občas může zdát. V tomto čase může objevit vlohy, o kterých jste neměli ani ponětí. Naučte se být sami, abyste mohli dát životu prostor pro to, aby vás obdaroval. Choďte na procházky, meditujte a naučte se komunikovat s velkým duchem přírody.

Na úrovni těla se zaměřte na posílení partií, o kterých víte, že jsou oslabené. Jestli vás bolí záda, zacvičte si jógovou sestavu. Pokud jste dostatečně protažení, ale cítíte se slabě, zajděte si do posilovny a posilte partie, které to potřebují. Abyste mohli být citlivější vůči mystériím života, je důležité udržovat své tělo v dobré kondici. Mělo by být pružné i silné zároveň. Zkuste různé cviky a vybírejte je podle svého citu. Naslouchejte tělu, které cvičení mu přináší největší efekt i radost. Zkuste střídat napětí s uvolněním a necvičte příliš hodně ani málo. Dělejte všechno, jak nejlépe dovedete, ale ne víc. Choďte hodně do přírody a představte si, že se pohybujete jako jaguáři.

V pracovních záležitostech a v rovině mysli můžete v tomto období výrazně zlepšit své pozorovací a pracovní schopnosti. Sledujte své pracovní prostředí a vnímejte vlivy, které nejsou na první pohled zřejmé. Jelikož může být toto období velmi náročné, protože mnoho lidí se bude dívat na stejnou věc, jiným okem, může docházet k mocenským střetům s jistými lidmi, které pro vás představují autoritu. Buďte věrní svému srdci a nezneužívejte své mocenské pozice. Možná si uvědomíte do jisté míry svou moc, ale i v některých chvílích i bezmoc. Vyčkávejte a číhejte jako kočky na příležitosti, které se mohou ve vašem zaměstnání vyskytnout. Pokud si všimnete, že se příležitost blíží, skočte po ní jako šelma. Důvěřujte ve svou sílu i nezávislost a nenechte se zatáhnout do projektů, které nerezonují s vaším srdcem.

V oblasti vztahů a emocí můžete posílit důležité vztahy ve svém životě. Možná si uvědomíte svou vlastní sílu a zbavíte se pocitu oběti, která vás může přinést jen smutek a bezradnost. I tak budete muset v určitých okamžicích projevit sílu a odvahu. Nebojte se nastavit druhým hranice, které uctí vaši integritu. Máte možnost nastolit ve svých vztazích větší rovnováhu a uvědomit si svou vlastní sílu vybírat si lidi, se kterými chcete trávit svůj cenný čas na této zemi. Možná budete nuceni určitým vztahům dát jinou formu, než jste si v duši přáli, ale nakonec uvidíte, že vše je řízeno vyšší vůlí, která vždy vede ke zlepšení celkového stavu. Pokud se věnujete terapii nebo poradenské činnosti, možná ucítíte schopnost druhé pozitivně ovlivnit. Vyhněte se však manipulaci, která se velmi rychle vrací z často naprosto nečekané strany. Nebojte se druhým upřímně poradit, když ucítíte, že nastal ten správný okamžik.

Na úrovni ducha nastal významný čas, kdy můžete prohloubit své psychické síly. Pravidelně rozjímejte o svém životě a dívejte se očima jaguára do zákoutí vaší duše. Můžete obnovit svou ztracenou sílu, která vlivem traumat zůstala někde v meziprostoru. Naučte se milovat samotu a vězte, že nikdy nejste sami, pokud jste věrní svému srdci. Pokud ve svém životě zaznamenáte nerovnováhu, odvažte se to ihned řešit z pozice vlastní síly a sebedůvěry. Přeji vám všem, ať se vám navrátí síla, která vám právem náleží.

 

Napsal: Robert Policar

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 6. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 29. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 8. 4. 2018

Pěkné a zajímavé.

Odpovědět
Tamara
Tamara 7. 4. 2018

Pěkný, zajímavý článek.

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 7. 4. 2018

hodně zajímavý článek - děkuji

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 655
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.