Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Irablue
Irablue
Vloženo 1. 12. 2016
Líbí se mi

O změnách, odvaze a odměnách

Irablue
Irablue
Vloženo 1. 12. 2016
Líbí se mi
O změnách, odvaze a odměnách

O změnách, odvaze a odměnách

V životě jsem párkrát stála před rozhodnutím, jestli udělat krok "do neznáma" nebo zůstat stát, či vrátit se do "bezpečného" prostředí, které důvěrně znám, i když mi v něm není vůbec dobře. Ale přece jen jistota, i když nestojí za nic, je ale "jistotou". I když jsem dostala strach a zůstala stát na místě, přesto mi to nedalo a já znovu a znovu sbírala odvahu udělat ten krok a vystoupit ze své komfortní zóny.

A ten krok jsem stejně nakonec udělala. Bylo to v momentě, kdy jsem se rozhodla být pravdivá sama k sobě, poslechnout srdce, které v tu chvíli se spojilo s rozumem a ten přestával intenzivně podsouvat argumenty plné strachu a obav. A i když tam byly, neměly už takovou sílu. Ať to bylo rozhodnutí vystoupit z nevyhovujícího vztahu, změnit práci, přestěhovat se, postavit se na vlastní nohy, učit se nelpění, neočekávání, začít pracovat sama na sebe, odejít do Anglie, a přitom pracovaně cestovat mezi Českem a Anglií, zkrátka jít cestou, pro kterou jsem se nejspíš narodila.

Když uděláte rozhodnutí, seberete odvahu a jdete cestou, která je v souladu s vámi, možnosti a události se vám doslova začnou skládat a jakoby "umetat" vaši cestu. To ale neznamená, že během procesu nepřijdou zkoušky, kdy se budete chtít vrátit zpět, kdy všechno budete chtít vzdát, kdy si řeknete: raději se vrátím tam, kde to znám..", to je zcela normální a je to v pořádku.

Pokud ale všechny tyto pochybnosti zvládnete, překonáte a budete s nimi pracovat, váš život se začne naplňovat tím, po čem v uvnitř opravdu toužíte, ať je to partnerství, zdraví, práce, finance, pocit štěstí a radosti..

NETRADIČNÍ DÁREK POD VÁNOČNÍ STROMEČEK

Jako průvodkyně osobním rozvojem pracuji s technikami koučinku, NLP a hypnozou tak, aby člověk našel sám v sobě potenciál, odpověď a to nejlepší možné řešení.

Připravila jsem dárkové poukazy jako možnost zajímavého a netradičního dárku pod stromeček. Více se dozvíte na mých webových stránkách ZDE.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu: lenka.markovicova@email.cz, tel: 607 280 589

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 12. 2016

Je to tak

Odpovědět
Irablue
Irablue 2. 12. 2016

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 914
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.