Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

boxAS
boxAS
Vloženo 11. 1. 2021
Líbí se mi

NOVÝ ZAČÁTEK

boxAS
boxAS
Vloženo 11. 1. 2021
Líbí se mi
NOVÝ ZAČÁTEK

NOVÝ ZAČÁTEK

Od zítřka začnu...

Kolikrát jsme si toto už řekly? A z kolika nejrůznějších důvodů? Od zítřka začnu hubnout, od zítřka začnu cvičit, od zítřka se budu učit, od zítřka si to nenechám líbit, od zítřka bude všechno jinak. Bude to lepší, jednodušší, prostě jiné. 

A kolikrát jsme slib daný samy sobě zase porušily? A nechaly si to líbit, koupily si ten větrník, vykašlaly se na rozečtenou knížku, nešly běhat do parku...?

Nevím jak vy, ale já svoje selhání už ani nepočítám. Moje snacha říká, že bych to měla mít ve svém erbu: OD ZÍTŘKA ZAČNU!

Tak co to jednou vzít vážně? A opravdu tu změnu ve svém životě udělat? Začít ještě dnes. Koneckonců pátek třináctého se nám k tomu bude náramně hodit! Aspoň si to datum budeme pamatovat a aspoň si to můžeme vymezit od - do. Příští pátek třináctého je 13. 8. 2021, to je za 9 měsíců. Dost na to, aby bylo počato a narodilo se malé roztomilé miminko. To by byl mimochodem velice dobrý začátek něčeho nového!!! 

Devět měsíců je ale i dost na to, abychom se sebou opravdu něco udělaly! 

Tak co říkáte??? Zkusíme to??? Vykolíkujeme si ten dnešek, budeme se tady "scházet",  navzájem informovat, podporovat se a povzbuzovat, když na nás přijde slabá chvilka? Všechny negativní emoce nechme stranou, povolme si jen optimismus, podporu a pomoc. A třeba ten pátek třináctého bude fakt NOVÝ ZAČÁTEK... Co říkáte? Zkusí to některá se mnou?

P. S. A sákryš, teď jsem si uvědomila, že ten příští pátek 13. srpna 2021 mám jmeniny. No jestli toto není znamení shůry, tak tedy opravdu nevím. 

 15. 11. 2020

Mám za sebou 2 dny, nic moc, já vím, ale včera jsem odolala čokoládové tyčince a to už něco znamená...

Jak jste na tom vy???

18. 11. 2020

Včera byl státní svátek, 17. listopad, a já si večer uvědomila, že 17. 11. 1989 byl FAKT ZÁSADNÍ nový začátek, který ovlivnil a dodnes ovlivňuje nejenom nás, kteří jsme ten den prožili na vlastní kůži, alei  vás všechny mladší, které ten den znáte jen z vyprávění. Ty šance, ty možnosti, příležitosti! Do toho data bylo jen na soudruzích, jestli se něco z toho, co si přejeme, splní. Teď je to jen a jen na nás, na našich prioritách a na naší ochotě něco pro splnění svých cílů udělat. 

Moc, opravdu moc vám všem přeji možnosti, které díky 17. listopadu a Sametové revoluci máme!

A ještě jedna poznámka: málo pro mne bylo tak inspirujících lidí, jako byl Václav Havel. A to ne kvůli jeho životním peripetiím, ani kvůli tomu, že je symbolem Sametové revoluce, ani kvůli době, kdy byl prezidentem. Vážím si Václava Havla kvůli tomu, jak pevný byl ve svém přesvědčení a jak při tom všem, čím byl, zůstal hluboce lidský a chápavý. Žádná postava z pomníku, žádná modla, Václav Havel nikdy nepřestal být jedním z nás.

 

21. 12. 2020

Vánoční týden...týden plný radostí, štěstí, ale pro mnohé i těžká doba, kterou musejí nějak projít. A právě je teď pozdravuji! Nebojte se, bude líp!

 

1. 1. 2021

Dobré datum na nový začátek! Tak pokud se dnes do něčeho pustíte a vydržíte, přeji štěstí!

11. 1. 2021

Dnes jsem četla moc hezký citát. Je od mého oblíbeného autora severských detektivek. Třeba se vám bude také líbit:

„Možná právě tohle je projev stáří. Člověk už stačil zvednout rozdané karty a prohlédnout si je. Jenže nové nedostane, a tak nezbývá než hrát co možná nejlépe s těmi, co máte. A snít o těch, které jste mohli dostat.“        Jo Nesbø

Dost dobré, viďte? 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 751
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.