Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LenyaS
LenyaS
Vloženo 2. 8. 2017
Líbí se mi

Nosíte si za srdcem kámen?

LenyaS
LenyaS
Vloženo 2. 8. 2017
Líbí se mi
Nosíte si za srdcem kámen?

Nosíte si za srdcem kámen?

Nenávidím tenhle pocit, protože je to strach a stres. A ten stres je vyvolaný tím strachem. Pocit tíhy na hrudi. Jestli ho máte, tak je potřeba se na to hned podívat, protože takhle se nedá žít! Takhle se nedá žít a už vůbec ne dlouhodobě. Stres v našem těle vyvolává tak nepředstavitelně škodlivé procesy, že se vůbec vědcům nedivím, že zkoumají, proč přesně dlouhodobý stres vede k rakovině.

 

Ten šutr musí pryč!

O tom prostě nemůže být pochyb! A pomoc existuje. Jestli cítíte tuhle tíhu, a třeba kvůli ní i špatně spíte, a nebo se už rovnou potýkáte s depresemi, tak zbystřete! Ten postup není tak náročný, jak by se mohl zdát, jen je potřeba dělat postupné kroky. Jdeme rovnou na to:

  1. Čeho se bojíte? Musíte mít jasno, co je to za kámen. Co je to za obavy, co je příčinou tohoto stresu. A je potřeba zjistit, jestli se nebojíte zbytečně předem a to jen kvůli tomu, že přemýšlíte co by, kdyby. Tenhle šutr co-by-kdyby hoďte za hlavu hned.
  2. Zbavit se tíhy máte plně ve své moci. Máte za svůj život plnou odpovědnost, takže vše, co se Vám děje, způsobujete sami. Není to děsivá představa!! Naopak se Vám uleví, když si uvědomíte, že díky tomuto zjištění máte plně ve svých rukou vše ve svém životě. Jen se musíte naučit ho řídit. A to je snadné. Ptejte se odpovídejte → Něco se stalo? Fajn, tak jak jste se přitom chovali? Co k té situaci vedlo? Co příště udělat jinak? A chcete to vůbec dělat jinak? Nebo bude lepší změnit celé prostředí, aby k takovým situacím nedocházelo vůbec? Nechcte se vést odpověďmi.
  3. Čím více odpovědí získáte, tím více budete cítit, že svůj život řídíte a tím lépe se budete moci zařídit tak, abyste se svého strachu a stresu zbavili jednou provždy.

 

Vždy jsou možnosti

Vše má své řešení. Beznadějné situace neexistují. Jestli nevidíte svtětlo na konci tunelu, tak napřed zabojujte proti únavě, která Vám brzdí najít si svou naději (omezuje Vám kreativitu, která vymýšlí možnosti). Jak na to, tak to si přečtěte v mé elektronické knize, která je přímo na toto téma – 7 Úkolů pro Váš nový začátek. To by se mi nikdy do článku nevešlo.

Pak zvolte, co je pro Vás nejlepší a udělejte si akční plán kroků, které k tomu budou potřeba udělat.

 

Rozdrolíte ten svůj šutr za srdcem a vzletíte

Ve chvíli, kdy budete mít světlo na konci tunelu a svůj plán, začnete cítit naději a moc, že změníte, co potřebujete. A šutr se začne pomalu rozpadat. Vše, co pro svůj cíl zbavit se ho uděláte, vše co si přečtete, vše, co Vás přivede k nějakému uvědomění a nebo cokoliv, co Vás přivede k odpovědi na Vaše otázky, začne pomalu uvolňovat tlak a tíhu za Vaším srdcem. Bude to lehčí a lehčí, až jednou budete mít pocit, že můžete létat, protože Vás žádný strach nebo obava nedrží u země a nebo hůř, na dně.

 

Život máte plně ve svých rukou! Uchopte ho, přijměte za něho plnou odpovědnost a začněte ho pořádně řídit!

 

Vaše Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 15. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
lemur
lemur 2. 8. 2017

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 2. 8. 2017

Odpovědět
Ovace
Ovace 2. 8. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 375
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.