Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 23. 3. 2021
Líbí se mi

Nevyléčitelné nemoci uzdravení a podvědomí

Jiří Čapovec
Jiří Čapovec
Vloženo 23. 3. 2021
Líbí se mi
Nevyléčitelné nemoci uzdravení a podvědomí

Nevyléčitelné nemoci uzdravení a podvědomí

Jednou z největších výzev, pokud jde o uzdravení je nesrovnalosti mezi naší vědomou a podvědomou myslí. Vědomě se chceme léčit a chceme být šťastní. Podvědomě se však stále držíme omezujících přesvědčení, která nám říkají, že si nezasloužíme být šťastní, že nejsme dost silní na to, abychom se uzdravili a podobně. Když je naše vědomá a podvědomá mysl ve vzájemném rozporu, naše kapacita pro uzdravování a rekonvalescenci je značně narušena až nemožná. Držíme se zpátky a omezujeme svůj potenciál. Možná bychom vědomě chtěli, co je pro nás nejlepší, ale podvědomě jednáme proti záměru uzdravit se. Abychom se uzdravili na hlubší úrovni, musíme vstoupit do podvědomí. Dokud to neuděláme, nebudeme maximalizovat náš léčivý potenciál, protože uzdravit se lze z jakékoliv nemoci. Neexistuji žádné nevyléčitelné nemoci, protože když změníme naše podvědomí, zbavíme se stresu, strachu, tak se můžeme uzdravit z každé nemoci, která existuje a tato studie a výzkum to jen potvrzuje.

Podvědomí ovládá 95% našeho každodenního života, našich myšlenek, pocitů a akcí a tedy i naší energie. Tato energie je energie, se kterou projevujeme vše v našem životě, včetně našeho uzdravení nebo jeho nedostatku, ale i nemoci. Proto jeden ze způsobu jak zlepšit své zdraví a jak posílit imunitu je zbavit se stresu, strachu a změnit své podvědomé nastavení. Náš imunitní systém je také ovládán našim podvědomím stejně jako všechny další systémy našeho těla a vše ostatní. Emocionální informace uložené v našem podvědomí eliminuji naši touhu a záměr se uzdravit. Chceme vyčistit vnitřní bloky, které jsme tam uložili, abychom se mohli posunout vpřed a manifestovat do svého života zdraví a štěstí.

Přístup do podvědomí je snadnější, než se zdá. Účinným způsobem je například meditace. Mnoho začínajících lidí s meditaci je zastrašováno myšlenkou, že musí dosáhnout stavu čisté mysli bez jakékoliv myšlenky. I když je to možné, cílem meditace je zmírnit naši nadměrně aktivní mysl a neutralizovat hlavní myšlenky, které zvyšují naši hladinu stresu, pumpují do těla extra adrenalin, kortizol a další hormony, které nám způsobuji stres, strach, úzkosti a další nepříjemné stavy. Když cvičíme meditaci, tak zjistíme, že jsme méně reaktivní, klidnější a lépe se dokážeme soustředit na řešení svých problémů. S meditaci je méně pravděpodobné, že uvízneme v opakujících se toxických vzorcích myšlení, které přispívají ke zvýšenému stresu. Jsme schopni lépe eliminovat víry a programy, které nás brzdí.

Když meditujeme, spojujeme se přímo s podvědomou myslí. Můžeme meditovat pomocí dechových cvičení, vizualizace a opakováním afirmaci i manter. Když jsme v meditačním stavu můžeme se soustředit na vizualizaci sebe samých jak se uzdravujeme, nebo jsme už zcela zdraví. Můžeme přesvědčit sebe samé, že v sebe věříme, že jsme dost dobří, dost silní a podobně. Můžeme se naprogramovat, že si zasloužíme štěstí, lásku a zdraví. Čím více se snažíme spojit s naší vnitřní myslí, tím větší jsou naše šance na hluboké uzdravení.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
ohnivázenaMagdalena
ohnivázenaMagdalena 23. 3. 2021

Pozitivní myšlení je sice fajn, ale rozhodně ne všelék.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 3. 2021

kéž by se dalo léčit jen tím, že si člověk řekne, budu zdravý, budu fit!!!

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 3. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 309
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.