Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Duch
Duch
Vloženo 30. 5. 2016
Líbí se mi

Netradiční svatební oznámení, které udělají dojem!

Duch
Duch
Vloženo 30. 5. 2016
Líbí se mi
Netradiční svatební oznámení, které udělají dojem!

Netradiční svatební oznámení, které udělají dojem!

Dnes se zaměříme na svatební oznámení, jeden z úkolů, který vás čeká v rámci svatebních příprav. Mezi první a nejdůležitější kroky patří stanovení data a místa svatby. Jakmile víte kdy a kde, můžete začít plánovat design a zvát hosty. Tradičně se dávají oznámení ve formě papírových přáníček, kde je uvedeno jméno nevěsty a ženicha, na jakém místě, který den a v kolik hodin svatba proběhne a také adresa, kam se mají zasílat gratulace.

Pár let zpět nahradily lesklá přáníčka se srdíčky a prstýnky kartičky v podobě fotografií, s kreslenými, nebo jinak vtipnými obrázky. Dnešní trend je mít svatbu vizuálně sladěnou. Vzhled oznámení je koncipován v duchu celé svatební výzdoby. Stále častěji se také objevují oznámení v podobě “save the date”, která přišla ze zahraničí.  Jde o jednoduchou kartičku, která prozrazuje, že se pár zasnoubil a který den si mají hosté udělat volno na svatbu.  Veškeré informace ke svatbě se pak hosté mohou dozvědět z webových stránek, které pro tento účel snoubenci nechají vytvořit.

Jestliže se Vám kartičky nelíbí, nebo chcete zcela netradiční svatební oznámení, máme pro Vás pár nevšedních kousků:

Oříšek

Zatočený papírek se vzkazem zalepíte do skořápky a máte oznámení jako z pohádky. Výhodou je, že nestojí moc peněz a oříšek můžete jednoduše obarvit, nebo přidat stužku v barvě svatby.

Netradiční svatební oznámení schované v oříšku

Nafukovací balónek

Pro hračičky je ideální potištěný balónek, který odhalí své tajemství potom, co se nafoukne.

 

Vystřelovací konfety

Další výstředností je tuba s konfetami, do které se ukryje i vzkaz. Po otočení spodní částí dojde k vystřelení konfet i s pozvánkou.

 

Stírací los

Aby kartička nebyla obyčejná, lze ji pojmout jako stírací los. Speciální barvu, která po zaschnutí utvoří seškrabatelnou vrstvičku, koupíte ve výtvarných potřebách, nebo na internetu.

 

Kolíček

V jednoduchosti je krása, a tak i obyčejný kolíček, který lze kreativně pomalovat, může sloužit k připnutí data svatby ke kalendáři.

 

Foto film

Pro retro fajnšmekry je ideální schovat vzkaz do starého obalu od filmu do fotoaparátu.

 

Zápalky

Zažehnutou lásku a  svatební událost může oznámit i potištěná krabička sirek.

 

Puzzle

Při skládání oznámení z malých kousků se nikdo rozhodně nudit nebude.

 

Způsobů, jak netradičně a originálně pojmout svatební oznámení je nekonečné množství, vše záleží jen na vaší fantazii a chuti užít si svatbu naplno.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
trujkk89
trujkk89 28. 9. 2021

Já si moc takové netradiční svatební oznámení nedokážu představit. Třeba ty konfety by nebyly nic pro mě, ale nápad udělat oznámení jako puzzle je dokonalý. Určitě to svému budoucímu muži navrhnu. Máme ale koupené už jmenovky z https://elegantni-zbozi.cz/kategorie/svatebni-doplnky-014053/ . Jsou to skleněné koule se sedmikráskou a moc se mi líbí. Dále máme objednaný stojan se srdíčky na vzkazy. Berte to jako tip ode mě

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

super tipy

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 30. 1. 2019

My jsme svatební oznámení pojali taky trošku netradičně a nechali si ho vyřezat do překližky. Vypadalo to opravdu moc pěkně a je to krásná vzpomínka. Sice to bylo dražší, než oznámení na papír, ale je to hezčí a hlavně jsme byli originální. Napadlo nás to díky článku, který jsem našla na internetu. Před svatbou jsem jich přečetla opravdu hodně, hlavně z https://www.svatby.net/ , kde jsou články jak o zásnubách, tak i o samotné svatbě.

Odpovědět
beata0063
beata0063 10. 4. 2018

skvelé tipy

Odpovědět
beata0063
beata0063 10. 4. 2018

skvelé tipy! :

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 508
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.