Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Luciana
Luciana
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi

Nestěžuj si

Luciana
Luciana
Vloženo 20. 3. 2018
Líbí se mi
Nestěžuj si

Nestěžuj si

Nestěžuj si.

Nevím kolik z vás zahlédlo nový fenomén nestěžuj si. Dlouho jsme se vyhýbala tomu, abych klikla na odkaz, bála jsem se že jde jen zase o další pomatené duchovní hnutí. Až nakonec přišla kamarádka a dala mi knížku a náramek. A já do toho spadla a s nadšením měním náramek z ruky na ruku a měním svůj život na život bez stížností.

 

Takže, co to vlastně je? 21 denní výzva začíná v okamžiku, kdy si nasadíte na ruku nestěžovací náramek. Pokaždé, když někoho nahlas pomlouváte, stěžujete si, tak si náramek přendáte na druhou ruku. Pokud si vydržíte celý den nestěžovat pak ho necháte na stejné ruce, cílem je vydržet celých 21 dní bez stížností. Když si kdykoliv během výzvy postěžujete začínáte další den od dne 1.

21 dní jste jistě slyšeli, tak dlouho trvá než si člověk vytvoří návyk.

Prý abyste vydrželi 21 dní vkuse bude to trvat tak něco mezi 4-6 měsíci. Dnes když to píši jsem u 6 dne. Není to jednoduché, ale postupně se naučíte všímat si, jak lidé kolem vás jen srší negativními poznámkami a popravdě první den jsem si náramek přendala asi 10x.

 

Jestli jste hodně kreativní můžete přidat i stěžovaní si v myšlenkách nebo jako má kamarádka přidat sprostá slova, vynalézavosti se meze nekladou.

 

Šla jsem do toho i z důvodů, které jsem si připomněla už v první kapitole knížky. To na co myslíme to přitahujeme a pokud věříte, že „vesmír“ vám dá to co chcete, tak proč by vám měl dát to na co si stěžujeme. Ikdyž nás někdo pochválí jak jsme krásná tak si stěžujeme, že vlastně ne, protože máme celulitidu. Když dostaneme přidáno, tak říkáme, super ale stejně to je málo. Připomíná vám to něco?

 

Tedy pokud chceme změnit život začněme u sebe.

Nevím jestli výzvu zvládnu do konce, ale už teď cítím změnu.

Kdo se ke mně přidáte?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.