Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ovace
Ovace
Vloženo 7. 1. 2018
Líbí se mi

Nespecifické bolesti a energetické bytosti

Ovace
Ovace
Vloženo 7. 1. 2018
Líbí se mi
Nespecifické bolesti a energetické bytosti

Nespecifické bolesti a energetické bytosti

Kromě migrén, jejichž popis jsem už kdysi psal, existují další druhy bolestí hlavy a nejen hlavy. Bolesti nespecifického charakteru se mohou objevovat kdekoli v těle.
Další velkou skupinou bolestí hlavy jsou bolesti způsobené externím zdrojem bolesti, který se někdy popisuje jako přivtělenec, astrální parazit, já tomu říkám bubák, protože mi je jedno, jakého původu tato více či méně inteligentní bytůstka je a není třeba si ji démonizovat.
Obecně vzato jsem se nesetkal s případem, že by bytost, která se snaží vloudit do energetického systému člověka, vpáčit se do jeho vědomí, byla přímo zemřelým člověkem. Zatím s čím jsem se setkal byly různé astrální potvůrky, které nejsou příliš inteligentní, ale řekněme že jsou spíš vychytralé, ale ne skutečně inteligentní. Dokážou načíst paměť svého nositele, získat tak informaci o nějaké bytosti, která třeba silně ovlivnila hostitele a dokáže se za tu postavu vydávat. Může se stát, že z nějakého důvodu opustí jednoho hostitele a připojí se k jinému a vydává se za svého předchozího hostitele, či za postavu, jejíž profil získala z vědomí předchozího hostitele. Bývá celkem oříšek je prokouknout.
Existují lidé, kteří se s těmito parazitními entitami dokážou telepaticky domluvit, někdy je to možné normálně verbálně, pokud je hostitel tak slabý, že parazitní bytost ovládne hostitele natolik, že skrze něho dokáže normálně verbálně hovořit. Zpravidla se to děje i změněným hlasem. Někdy se toto popisuje jako posednutí duchem, což technicky vzato v podstatě je, já tomu říkám schíza. Dost často se hostující bytůstky dokonce střídají na základě situační, událostní dispozice či dokonce na základě časového harmonogramu.
Někdy se lze s parazitem domluvit, aby se oddělil a nevracel se. což většinou je znát na hostiteli nárustem osobní energie, zmizením nejrůznějších obtíží, bolestí, zánětů, často zlepšením kvality pleti (v horizontu několika dní). Bolesti obvykle odezní okamžitě, jak dojde k vyvázání parazita.
Co vlastně paraziti v lidech pohledávají? Živí se energií emitovanou mentálním či fyzickým utrpením svého nositele. Vyvolávají buď tělesnou bolest přímo, nebo navádí člověka k situacím, kdy dochází k fyzickému či mentálnímu utrpení. Pokročilejší úroveň je, že parazit svého nositele trýzní lidi v jeho okolí, vyvolává mezi lidmi nenávist a často i násilí. Což bez nadsázky je možné říct o naší politické scéně.
Jak zabránit parazitům, aby se napojovali na hostitele? Nejspíš bude asi vícero způsobů, ale v první řadě se člověk musí zajímat o svoje tělo a nepoškozovat ho chemicky. Zejména účinky alkoholu, psychofarmak, umělých sladidel na základě aspartamu, fluoru i v zubních pastách a drog obecně velmi nepříznivě působí na šišinku, která je pro energetické parazity něco jako přístupový bod, jakési USB, skrz něž ovlivňuje vědomí člověka, či ho dokonce vytěsňuje a přejímá kontrolu nad tělem. To se ovšem stává mezi běžnými lidmi ve velmi vzácných případech. Ovšem u politiků je to asi bez legrace standartní stav.
Další možnost, jak zabránit parazitům napojovat se na vědomí člověka je cíleně působit energeticky na šišinku, čili uzavřít ono USBčko a znemožnit tak používat hostitelovo tělo.
Já neumím vyprovodit parazita ven z hostitelova těla, takže když působím přímo na šišinku, většinou se parazit snaží tomuto působení zabránit. To vypadá tak, jako že je můj kontakt člověku nepříjemný. Ve skutečnosti je nepříjemný vliv parazita v reakci na moje působení. Člověk tak získá dojem, že má odejít nebo se aspoň ohradit proti mému působení. Pokud si je nositel vědom, že na sobě má nějakou potvoru, překoná její nutkání odejít a lze dosáhnout vytěsnění parazita, ač je to dost nepříjemné.
Mnohem příjemnější způsob práce je spolupráce s někým, kdo umí entitu parazita přimět k opuštění hostitele a pak se dát do práce se šišinkou tak, aby nebylo možné zpětné osídlení ať tou samou entitou nebo nějakou další. Není nic výjmečného, že na jednom hostiteli je více parazitních bytůstek s různou odolností. Ty chytřejší se dovedou dokonce schovávat, či odpojovat.
Přítomnost parazita dokáže vytvářet podmínky pro různé chronické nemoci, nekončící bolesti jsou často doprovázené biologickými změnami, často jen zánětem, ale i hlubšími projevy. Často se nemusí jednat o bolesti hlavy, ale o bolesti končetin či trupu, svalů, vnitřností. Často se pak v takových případech stává, že při působení na nějaké bolestivé místo v těle, místo toho, aby při přiložení ruky na to místo bolest pomalu mizela, bolest uhne stranou. a to docela rychle. Pak je potřeba k bolesti přistupovat jinak než při řešení prostých biologických problémů. Často na takovéto bolesti léky nepomáhají.
Doba, po jakou je potřeba působit se individuálně liší, žádný případ není stejný jako jiný.
Přeju všem, aby se starali o své tělo a vědomí tak, aby nebylo zneužíváno.
bzz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 8. 1. 2018

Zajímavé.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 299
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.