Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Michaella
Michaella
Vloženo 13. 8. 2019
Líbí se mi

Nemusí být v životě vše úplně perfektní. Hodně záleží na tom, co chcete a jak pečujete o svá přání

Michaella
Michaella
Vloženo 13. 8. 2019
Líbí se mi
Nemusí být v životě vše úplně perfektní. Hodně záleží na tom, co chcete a jak pečujete o svá  přání

Nemusí být v životě vše úplně perfektní. Hodně záleží na tom, co chcete a jak pečujete o svá přání

Nejdříve, když mi bylo asi tak sedmnáct, jsem si přála, ať je v mém životě všechno perfektní. Přání mladé holky, která toužila po princi na bílém koni, velkém domu, mnoha dětech a obrovské rodině a možná i o obrovském majetku. Už si nepamatuji, co všechno jsem chtěla. Možná nic, ale ten princ tam určitě byl (myslím v představách).

Chtít perfektní život není nesplnitelné

Mít všechno je splněný sen mnoha lidí. Budujeme domy, majetky, rodiny, pracovní zázemí, cestujeme, ženíme se, vdáváme, rodíme děti. Snažíme se hromadit a násobit vše, co nám dělá radost. Občas se přestáváme i dělit a křečkujeme jen pro sebe. Pak zjišťujeme, že nejsme až tak šťastní. Vzdalujeme se na míle od svých snů.

Specifikujte přesně svá přání 

Máte všechno? Co všechno vás naplňuje štěstím? Máte pocit, že vám něco chybí? Jste spokojeni se svým životem? Komu jste poslední dobou udělali radost? 

Po mnoha večerních úvahách (možná jen po jedné větší úvaze) jsem zjistila, že mám všechno, co k životu potřebuji. Že být sobecká a chtít mnohem víc, může také znamenat nemít nic. Jenomže hodně záleží, zda chcete slovem VÍC, víc pro sebe nebo je to nezištné přání rozdělit se o své štěstí. Já chci více všeho hezkého a rozdělit se. Nejsem sobecká. Jsem přejícná, přeji sobě i druhým. Jste stejní? Pak vám nebe a vesmír nadělí dostatek hojnosti všeho. Stačí si přát a věřit a mít touhu dělit se.

 

Je důležité vědět, co chcete

  • Chcete nemožné a nesmyslné? Nesplní se.
  • Chcete reálné věci a pocity? Upravte si svůj vchod do života, otevřete pomyslnou branku a těšte se na příchod toho, co si reálně přejete.
  • Vaše přání a sny musí být přirozené, nesobecké, plné lásky a touhy po prožitku. Bez bočních úmyslů. Svobodné, jako semínko, které dáte do úrodné země a staráte se o něj.Zalévejte ho, dávejte mu stín i sluníčko, pečujte o něj, dejte mu výživu.  

 

Kdo pečuje o svá přání, ten pak sklízí bohatou úrodu 

Nejkrásnější je sklízet, co zasejete. Záleží, zda v dobrém nebo ve zlém. Proto všem říkám, láska hory přenáší a dobro každou cestu připraví a zamete. Co ze sebe dáte ven, vrací se vám zpět v podobě úrody. Proto se někomu daří a jiný jen brečí. Záleží na každém z nás, co zasadíte, to vám vyroste. Pak zjistíte, jak vše v životě funguje a budete dobrými zahradníky a pěstiteli. Budete si vážit toho co máte a zároveň pěstovat dál to, o co se můžete i podělit.

Snad byla tato moje krátká úvaha pro vás nečím přínosná krásné dny vám přeji

 

Blogerka Michaella

 

(Zdroj obrázků - pixabay)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 27. 5. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 165
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.