Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Nemám co na sebe! Fakt ne?

Líbí se mi
Nemám co na sebe! Fakt ne?

Nemám co na sebe! Fakt ne?

Věta, kterou třeba používáte. Někdy bez rozmyslu, prostě vám vyklouzne. Jindy proto, že skutečně nevíte, co si na nečekanou nebo významnou událost vlastně obléct. Ať už ano či ne, v každém případě desítky, ne-li stovky mužů, se nám za ni posmívají.

„Stojí před plnou skříní, a že prej nemá co na sebe?!?!“

Některé z vás jsou snad i typické "šopaholičky"

Nakupujete, když jste smutné, když jste šťastné, když máte vztek, když máte radost, když jste ustarané, když jste rozverné, když jste samy, když jste s kamarádkami, když…

Mně se toto vyhnulo obloukem. Už jako dítě jsem nenáviděla tu chvíli, kdy se ozvalo „to si vyzkoušej“, „to ti bude slušet“, „zkus si to“ – „Nikdy! Ani omylem! Nedonutíš mě! Nechci!!!“ A bylo úplně fuk, zda šlo o věc novou, poděděnou, darovanou, prostě NE, JÁ SI TO NEZKUSÍM!

Samozřejmě jsou jiné reakce v osmi letech a jiné ve dvaatřiceti. Jako dítě jsem nenáviděla rajčata, dnes je miluji a mohu se po nich „utlouct“. Ale odpor k tématu zkoušení si čehokoliv na povel mi prostě zůstal. Jenom dnes polknu vztek a věc si vyzkouším, aby ten či onen měl radost, ale rozhodně to dělám stále s odporem, čímž pro mě dárek v podobě oděvu či obuvi ztrácí na hodnotě i významu.

Nikdy jsem neřekla onu větu „Nemám co na sebe“

A to dokonce ani v době, kdy by to byla i pravda. V době, kdy jsem měla tři užmoulané kousky oblečení, které jsem dokola prala, zašívala, záplatovala… prostě na jiné nebylo. Když již oděvů bylo v mé skříni více, nikdy jsem nemusela přemýšlet nad tím, co si obléct na pohovor, co do práce, co na party, co na sraz s kamarádkami, co do divadla, co na rande… prostě ať to bylo cokoliv, vždy jsem věděla, co si vzít na sebe a byla si svým výběrem 100% jistá.

Tuhle jistotu mi vzal nedávný okamžik, kdy jsem měla jít natáčet video pro kampaň. Důležité video, které může vynést nahoru celou akci, ale také ji může pohřbít. Převlékla jsem se šestkrát. A poprvé v životě stála jen ve spodním prádle před plnou skříní a zoufalou větou „Nemám co na sebe“.

Venku vedro, čas rychle utíkal a já pořád v prádle a další a další oděvy se kupily na gauči. Nakonec jsem sáhla po letních šatech. Ale ty mají až moc hluboký a sexy výstřih, tak co s tím… Aha, lehoučký šál. Takže jsem vyrazila natáčet video ve skutečně vzdušném, lehkém, romantickém outfitu. A myslím, že to nebyl špatný výběr (můžete posoudit sami ZDE).

Ale dámy, které říkáte „Nemám co na sebe“. Dnes již pro vás mám naprosté pochopení

a plně věřím, že NEMÁTE CO NA SEBE!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar

No, každá žena asi jednou ve svém životě prohlásila, že nemá žádné oblečení a přitom má plnou skříň nějakého oblečení Myslím si, že oblečení jako takového asi dost nikdy nebude, ale třeba myšlenka nepodporovat veliké korporace na oblečení je fajn a spíše třeba kupovat oblečení z online second handu určitě smysl má. Můj oblíbený je třeba https://www.onlinesekac.cz

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 10. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
herminahdici
herminahdici 16. 11. 2017

a navíc je všechno z opravdu nekvalitního materiálu,barvené něčím co zpusobuje nemoci a to jsem ja ted nevymyslela,a navík když mi někdo řekne,ja bych za šaty dva tisíce nedala,tak si pak klepu na čelo když si ta osoba přinese za dva tisíce par kousku takových to hnusných hadru a raduje se jak skvěle nakoupila,opak je pravdou,skvěle se nakoupí přírodní materiály a kvalitní provedení které drží několik let a to je má zkušenost.levné hadry se změní za pár měsícu jak vzhledem tak i trendem mody...achjo nojo to ta doba...nebudte ovce a nenechte si říkat co máte kupovat.

Odpovědět
matejm
matejm 7. 11. 2017

Zná snad každá žena,že nemá co na sebe . Nakupování jsem měla docela ráda,ale teď už mě zcela přešlo a spíše se znažím tomu uniknout. Nakonec stejně zjišťuji,že oblečení je plná skříň a není třeba podléhat chvilkovému rozmaru

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 674
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.