avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 13. 12. 2015
Líbí se mi

O ženách, které změnily svět

avatar
EVA | první ŽENA s.r.o.
vloženo 13. 12. 2015
Líbí se mi
O ženách, které změnily svět

O ženách, které změnily svět

Miluji knihy, a i když sice nemám vždy čas podle představ, abych mohla zalézt do kouta a hltat každý řádek, tak v mezičase přejezdů od návštěv třetí adventní neděle, vymalovávání omalovánek Toma a Jerryho a přípravy na další pracovní týden alespoň vybírám ty, které v nejbližší době chci přečíst. 

A tak dnešní nedělní nedělání bylo v duchu listování a těšení se na sváteční dny volna, které strávím minimálně s těmito dvěma knihami, které jsem dostala od mých inspirožen Lucie a Evy. 

Mateřství a seberealizace od Lucie Nobis - kniha s deseti otevřenými, inspirujícími, niterně nahými zpovědmi českých maminek, podnikavých žen a podnikatelek. Ten jeden tak trošku znám  a těch zbylých deset si už brzy moc ráda přečtu. 

Luci, děkuji za krásné věnování a za nás za všechny ženy díky za otevřené téma, kterého ses nebála a otevřeně do toho šla a nadchla nás všechny ostatní! Věřím, že kniha bude velkou inspirací pro řadu žen, které vedle řady dalších rolí na tu nejdůležitější zapomínají ... 

 

Ženy, které změnily svět od Lynn Santa Lucia - všechna předešlá století byla převážně výsadou mužů a ženám doba nepřála, přesto se mezi nimi objevilo několik odvážných a výjimečných osobností, které změnily běh dějin. Mezi světovými panovnicemi, političkami, vědkyněmi, sportovkyněmi a podnikatelkami najdete i řadu Češek - Miladu Horákovou, Věru Čáslavskou, Martinu Navrátilovou a řadu dalších.

Děkuji Evo za inspirativní knihu a věnování. Více žen jako VY, které šíří poslání a základní hodnoty, které světu mohou ženy zpátky dát! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
kamila76 31. 8. 2018

Krásné!!! Zanechá to vzpomínky!!!

odpovědět
avatar
Lakousek 8. 1. 2016

Krásný dárek.

odpovědět
avatar
benca 6. 1. 2016

krasna knizka

odpovědět
avatar
LeničkaZ 29. 12. 2015

Zajímavé , mám další knihy do pořadí , i když také se málo dostanu ke knížkám... Díky za tipy

odpovědět
avatar
Petra H. 14. 12. 2015

Krásné knihy, krásná věnování a bezva inspirace na dárek. Zrovna dnes jsem strávila v knihkupectví dost času a litovala, že nemám větší rozpočet na dárky. Tolik báječných knih by se tam dalo nakoupit.

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 924
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení