Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 12. 2015
Líbí se mi

O ženách, které změnily svět

EVA | první ŽENA s.r.o.
EVA | první ŽENA s.r.o.
Vloženo 13. 12. 2015
Líbí se mi
O ženách, které změnily svět

O ženách, které změnily svět

Miluji knihy, a i když sice nemám vždy čas podle představ, abych mohla zalézt do kouta a hltat každý řádek, tak v mezičase přejezdů od návštěv třetí adventní neděle, vymalovávání omalovánek Toma a Jerryho a přípravy na další pracovní týden alespoň vybírám ty, které v nejbližší době chci přečíst. 

A tak dnešní nedělní nedělání bylo v duchu listování a těšení se na sváteční dny volna, které strávím minimálně s těmito dvěma knihami, které jsem dostala od mých inspirožen Lucie a Evy. 

Mateřství a seberealizace od Lucie Nobis - kniha s deseti otevřenými, inspirujícími, niterně nahými zpovědmi českých maminek, podnikavých žen a podnikatelek. Ten jeden tak trošku znám  a těch zbylých deset si už brzy moc ráda přečtu. 

Luci, děkuji za krásné věnování a za nás za všechny ženy díky za otevřené téma, kterého ses nebála a otevřeně do toho šla a nadchla nás všechny ostatní! Věřím, že kniha bude velkou inspirací pro řadu žen, které vedle řady dalších rolí na tu nejdůležitější zapomínají ... 

 

Ženy, které změnily svět od Lynn Santa Lucia - všechna předešlá století byla převážně výsadou mužů a ženám doba nepřála, přesto se mezi nimi objevilo několik odvážných a výjimečných osobností, které změnily běh dějin. Mezi světovými panovnicemi, političkami, vědkyněmi, sportovkyněmi a podnikatelkami najdete i řadu Češek - Miladu Horákovou, Věru Čáslavskou, Martinu Navrátilovou a řadu dalších.

Děkuji Evo za inspirativní knihu a věnování. Více žen jako VY, které šíří poslání a základní hodnoty, které světu mohou ženy zpátky dát! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 31. 8. 2018

Krásné!!! Zanechá to vzpomínky!!!

Odpovědět
Lakousek
Lakousek 8. 1. 2016

Krásný dárek.

Odpovědět
benca
benca 6. 1. 2016

krasna knizka

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 520
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.