Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lenka Soukupová
Vloženo 20. 8. 2020
Líbí se mi

Nečekaná životní změna

avatar
Lenka Soukupová
Vloženo 20. 8. 2020
Líbí se mi
Nečekaná životní změna

Nečekaná životní změna

A tak si tak plujeme svým životem a někdy řešíme a jindy zas ne. Však na odpočinek má nárok každý z nás, že. A může se stát, že najednou koukáme na záď loďky, která plula s námi, vedle nás. Co to? Jak se tam vzala? A krom toho, že vidíme už jen její záď, tak si taky uvědomíme, že nám dává sbohem. Proč? Jak? Kde se co změnilo? Kde se stala chyba? Otázek se v té chvíli může zrodit nespočet. Hledáme, ptáme se, panikaříme. Co teď? Uchopit to své kormidlo pevněji a také přezkoumat svůj směr a záměr a přidat se k odplouvající loďce a ptát se a nalézat odpovědi nebo se vylekat, hodit kotvu a nadávat na život a litovat se? To je každého svobodná volba! Ale je třeba si uvědomit, že ta druhá možnost dříve či později omrzí a ve finále nám stejně nepřinese žádná valná pozitiva a to pak pochopíme, že je nezbytné chopit se svého kormidla, přehodnotit své směrování a vyplout.

A tak jestli právě teď řešíte, zda hodit kotvu nebo se pevněji chopit kormidla, tak naslouchejte své intuici, co je pro Vás nyní podpůrné! Pauza nebo naopak drive. A jestli nevíte kam plout, můžete zkusit nějaký seberozvojový workshop, či osobní terapii. Cesty a techniky, které Vám pomůžou vpřed jsou různé. Rozhodně Vám pomohou zorientovat se v nastalé situaci a ujasnit si vlastní záměry a cíle.

A tak Vám přeji úspěšnou plavbu nebo přiměřené zakotvení, ať svým životem můžete plout radostně a s jasným cílem ♥.

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 22. 8. 2020

užitečné

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 21. 8. 2020

mám pro takové závažné situace pomůcku Pro a Proti.... opravdu vzít papír a napsat si proč zůstat, proč to nechat, jak to je, atd. a na druhou půlku proč skoncovat....a ono se to vytříbí. Když potom máme u Ano 2 body a u NE 25 bodů, (nebo obráceně), je to jasné...

Odpovědět
avatar
Lenka Soukupová 22. 8. 2020

ano,skvělá pomůcka. super.

Kahomar
Kahomar 20. 8. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 128
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.