Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Bařinková
Vloženo 10. 4. 2021
Líbí se mi

Najít tu správnou cestu

avatar
Jana Bařinková
Vloženo 10. 4. 2021
Líbí se mi
Najít tu správnou cestu

Najít tu správnou cestu

„Štěstí vznikne jako vedlejší produkt, pokud zvolíte správnou cestu.“
— Viktor Frankl
 
 
Kdy by mě v minulosti  napadlo, že nějaká kosmetika nasměruje mou cestu i k tradiční čínské medicíně. ????????
 
 
Jenomže, není kosmetika, jako kosmetika  ☯   ...... propojily se mi dva světy v jeden .... oba se vzájemně podporují a zapadají jeden do druhého  ......  tradice východní medicíny .... starobylé bylinné receptury .... zákonitosti a harmonizace organizmu ..... bylinky z Altaje, z nejčistší oblasti světa ....  štěstí a radost .... jsem na správné cestě ????☯
 
 
Život je prostě někdy jen hříčkou okamžiků. Je jen na nás vnímat, přijmout a rozběhnout se. Najít štěstí a uspokojení v tom, co děláte.
 
5 let se věnuji kosmetice tianDe, 3 roky studuji tradiční čínskou medicínu, kombinace, která v nemalé míře pomohla spoustě žen a mužů k harmonii a rovnováze a spoustě žen ke svobodnému podnikání, úspěchu a seberealizaci.
Každým dnem si uvědomuji vyjímečnosti, která mi, v podobě produktů tianDe, vstoupila do cesty.  ????
 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 18. 4. 2021

No bohužel, je to více jak týden, kdy jsem na radu kamarádky vyzkoušela náplasti TD. Půl náplasti jsem si lípla na bolavé koleno a celou na záda. Měla jsem takto vždy sedm hodin, dva dny po sobě. Po druhé aplikaci mi v místě náplasti totálně zrudla kůže a s každým dalším dnem, kdy už jsem tam náplasti neměla, to bylo jen a jen horší. Místo rudé, zapálené, svědivé...Prostě spálenina. Doma jsme vyzkoušeli už kde co a fleky nemizí, svědí stále. Teď snad malinko zabralo něco s kortikoidy, koleno je lepší, ale záda zatím děs. Takže už nikdy více. Je fakt, že jsem blb, už před rokem jsem zkoušela menší proužky, jen na koleně, a dopadla jsem zrovna tak. Kůže se mi dávala do pořádku zhruba dva měsíce. No myslela jsem si, že to byl omyl a po roce zkusila ještě jednou. V mém případě tedy už opravdu nikdy! Obávám se, že víra v tomto případě nepomáhá.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 11. 4. 2021

Díky kamarádce jsem měla možnost několik přípravků vyzkoušet a za mě se žádný zázrak nekonal. To, co náplasti TianDe, tu samou účinnost mají ty běžně k dostání v lékárnách, Orthophyt jako dalších "tisíc" produktů, které slibují po namazání zázrak, no tak houbeles. Tudíž ráda jsem zkusila, dala jsem tomu šanci několikrát, ale bez účinku.

Odpovědět
avatar
Jana Bařinková 17. 4. 2021

Kahomar, je to jako se vším, někomu sedne, někomu ne. Možná není dobré očekávat zázrak. Pokud to někdo slibuje, není to dobré. Produkty mají bylinné složení, které je nějak zaměřené. Účinky nepřijdou ze dne na den. Osobně jsem po půl roce používání ortophytu odložila veškeré léky, které jsem před tím brala. Určitě ale v jakýchkoliv přípravcích, nejen kosmetických, hraje svou roli i víra v daný produkt. Ale děkuji za sdílení své zkušenosti.

lemur
lemur 11. 4. 2021

Kvalitní kosmetika.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 10. 4. 2021

Kosmetiku TianDe také kupuji, mám ji ráda. Bez Slavitonu nebo Orthophytu, či bez krému na ruce Aloe Vera a náplastí nemohu být .-)

Odpovědět
avatar
Jana Bařinková 10. 4. 2021

mám to stejně. Hlavně po té zdravotní stránce mi tianDe neskutečně pomohlo.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 639
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.