Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Monika Trckova
Vloženo 3. 6. 2017
Líbí se mi

Najděte si svou vnitřní svatyni

avatar
Monika Trckova
Vloženo 3. 6. 2017
Líbí se mi
Najděte si svou vnitřní svatyni

Najděte si svou vnitřní svatyni

Ve světě, ve kterém nyní žijeme, je více než kdy jindy důležité, abychom si uměli nacházet cesty ke spojení sama se sebou. Stále něco děláme, někam spěcháme, jsme ve stresu a cítíme tíhu povinností, které na nás společnost pokládá. Je tedy důležité, abychom našli cesty, jak dobýt baterky našeho těla, mysli a duše.

Najděte si denní praxi, která vám pomůže zastavit ruch vaší mysli, vaše strachy a obavy. Vymyslete něco, co vám pomůže zbavit se omezení a tlaku.

Potřebujete  svoji vlastní vnitřní SVATYNI, své útočiště.

Není to fyzické místo, je to místo uvnitř vás, kam máte přístup pouze vy sami. Je to VAŠE MÍSTO. Místo, kde můžete odpočívat, uvolnit se, zastavit se a najít opravdový klid.
Někteří hledají uvolnění v meditaci, nebo v dechových cvičeních, v naslouchání zvukům přírody, pozorováním západu slunce, nebo když jdou na masáž, či cvičí. Místo, o kterém mluvím já ale můžete navštívit kdykoli. Nemělo by to vyžadovat moc času, ani žádnou speciální praxi.

Neuvědomujeme si, že někde uvnitř každého z nás existuje Vyšší já, které je v neustálém klidu a míru. Elizabeth Gilbert

To, co vám navrhuji, je spíš druh ZASTAVENÍ SE, kdykoli cítíte potřebu, navrácení se DOMŮ, na místo, kde se můžete znovu spojit sami se sebou, s tou částí, která není ovlivňovaná externími událostmi. Naučte se během dne zastavit a dovolit si se dostat do svého STŘEDU, kde můžete znovu nabýt rovnováhy.

LÁSKA je způsob, jak dorazit na toto místo. Láska je energie, která nás všechny spojuje, která vám dovolí, spojit se SAMI SE SEBOU. Když máte špatný den, nebo jste smutní, vaše nálada se změní ve společnosti někoho, koho milujete – je to tak? Energie lásky je nakažlivá. Ale neměli byste se pokaždé spoléhat na druhé, aby vám pomohli změnit náladu, nebo vyřešit problémy.

Pamatujte si, že Láska je TADY a vždy ji máte na dosah – je totiž vaší součástí.

Vy jste LÁSKA, tudíž k ní vždy máte PŘÍSTUP. Když máte těžkosti, když se vám věci nedaří, když máte problémy a nevíte, jak je vyřešit, běžte DOMŮ. Běžte na místo, o kterém tady mluvím, tam kde se budete cítit bezpečně. Je to místo, kde budete podporováni, léčeni a vedeni. Tam se můžete napojit na vaše Vyšší já, , které je spojeno s Vesmírem, s Bohem, se VŠÍM a se VŠEMI.

Tam najdete řešení, odpovědi a hodně, hodně Lásky!

Monika Trčková

 

17.6 pořádám seminář o tom: JAK SI DO ŽIVOTA PŘITÁHNOUT VZTAH, PO KTERÉM TOUŽÍTE.

Více informací najdete na http://najdeteseted.cz/akce-a-workshopy/ Těším se na vás!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 31. 7. 2017

Velice užitečné

Odpovědět
Glady
Glady 5. 6. 2017

Odpovědět
matejm
matejm 4. 6. 2017

Zajímavé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 4. 6. 2017

ano, dneska už těmto větám rozumím, naučila jsem se mít ráda a brát se jinak než před lety....díky webu ženy. sro i díky mému manželovi

Odpovědět
avatar
Monika Trckova 6. 6. 2017

To je úžasné, když žena může říct, že se začala mít ráda díky milujícímu muži!

hudlenka
hudlenka 6. 6. 2017

ano je to tak, protože on mi skoro denně (už 7 let) opakuje, jak jsem krásná, pro něho důležitá, jak si mě váží a pod.... takže to je pro mne hodně a nikdy dříve jsem to neznala...

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 203
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.